icon
Komplexné multivitamíny s minerálmi vo vyváženom pomere určené na špecifické potreby a obdobie. 100 % odporúčaných denných dávok už v jednej tablete!
Chronický únavový syndróm nie je lenivosť, ale choroba
23.09.2019

Chronický únavový syndróm nie je lenivosť, ale choroba

Pod pojmom chronický únavový syndróm sa neskrýva len obyčajná únava a vyčerpanie, ako by si mnohí mohli myslieť. Chronický únavový syndróm je ochorenie, ktoré pacientom dokáže život poriadne znepríjemniť. Postihuje mnoho orgánov naraz a prejavuje sa ako psychickými, tak i neurologickými symptómami. Ak bývate veľmi často unavení, skúste sa zamyslieť, či sa práve vás chronický únavový syndróm netýka.

Ako na zaľahnuté uši?
23.09.2019

Ako na zaľahnuté uši?

Pocit zaľahnutého ucha pozná každý. V uchu pociťujeme tlak, praskanie, bolesť či horšie počujeme. Zaľahnuté ucho sa často objavuje ako následok nádchy. Existuje veľa babských rád, ako si so zaľahnutým uchom poradiť. Niekedy postačí poskočiť na jednej nohe, ale inokedy sa nevyhneme vyšetreniu na ORL a antibiotikám. Záleží na príčine zaľahnutia.

Bolesť v krku nás môže prekvapiť aj v lete
11.09.2019

Bolesť v krku nás môže prekvapiť aj v lete

Priviezli ste si z dovolenky bolesť v krku? Bolesť v krku nepatrí len k chladným mesiacom, ale môže nás prepadnúť aj v lete. Medzi najčastejšie príčiny patria ľadové nápoje, klimatizácia, chodenie v mokrých plavkách, teplotné výkyvy apod. Čo všetko sa ale za bolesťou v krku môže skrývať? My vám prinášame prehľad najčastejších ochorení, ktoré môžu byť s bolesťou v krku spojené.