Ako objednať

Objednávka
Na vykonanie objednávky vložte požadované položky do nákupného košíka a kliknite na tlačidlo PRIDAŤ DO KOŠÍKA. Množstvo položiek môžete nastaviť priamo na karte produktu alebo neskôr v nákupnom košíku. Ak máte vybrané všetky produkty, prejdite do nákupného košíka kliknutím na ikonu v pravom hornom rohu obrazovky. Skontrolujte obsah košíka a vyplňte doručovaciu, prípadne i fakturačné údaje.

Registrácia
Ak chcete využiť vernostný program Klubu Zdravie, musíte sa buď prihlásiť alebo sa registrovať. Členstvo Vám prináša rad výhod a zliav. Umožňuje tiež sledovať jednotlivé objednávky. Ak vás výhody nelákajú, môžete nakúpiť aj bez registrácie.

Platba
Vašu objednávku môžete zaplatiť 4 spôsoby:
  • Vopred platobnou kartou
  • Vopred platobným príkazom
  • V hotovosti pri prevzatí (dobierka) za 40 Sk
  • Prostredníctvom spoločnosti Benefity za 40 Sk
Doprava
Vybrať si môžete zo 4 variantov doručenia:
  • Slovenská pošta - platba vopred a platebnou kartou - 3,00 €
  • Slovenská pošta - dobierka - 4,00 €
  • Zásielkovňa - platba vopred (osobný odber) - 2,70 €
  • Zásielkovňa - dobierka 3,30 €
  • Kuriérska pošta - platba vopred a platebnou kartou 3,00 €
  • Kuriérska pošta - dobierka 4,00 €
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 € je poštovné zadarmo. Zákazníci vo vernostnom program SILVER majú poštovné zadarmo už od 26 € a vo variante GOLD už od 22 €.