Ako objednať?

jak-objednat_objednavka.png

Objednávka

Na vykonanie objednávky vložte požadované položky do nákupného košíka a kliknite na tlačidlo PRIDAŤ DO KOŠÍKA. Množstvo položiek môžete nastaviť priamo na karte produktu alebo neskôr v nákupnom košíku. Ak máte vybrané všetky produkty, prejdite do nákupného košíka kliknutím na ikonu v pravom hornom rohu obrazovky. Skontrolujte obsah košíka a vyplňte doručovaciu, prípadne i fakturačné údaje.

jak-objednat_reg.png

Registrácia

Ak chcete využiť vernostný program Klubu Zdravia, musíte sa buď prihlásiť alebo sa registrovať. Členstvo Vám prináša rad výhod a zliav. Umožňuje tiež sledovať jednotlivé objednávky. Ak vás výhody nelákajú, môžete nakúpiť aj bez registrácie.

jak-objednat_platba.png

Platba

Vašu objednávku môžete zaplatiť 4 spôsoby:
  • Vopred platobnou kartou
  • Vopred platobným príkazom
  • V hotovosti pri prevzatí (dobierka)
    • Dobierka Slovenská pošta - 1 €
    • Dobierka Packeta - 0,60 centov
    • Dobierka Slovak Parcel Service - 1 €
jak-objednat_doprava.png

Vybrať si môžete z nasledujúcich variantov doručenia:

• BALÍKOVO - Výdajné miesta - 1,99€
  • Kuriér - Slovak Parcel Service - 3,20€
  • Packeta - 3,20€
  • Slovenská pošta - Kuriér - 5,30€
  • Slovenská pošta - Na poštu - 5,20€

Doprava zadarmo pre registrovaných klientov

Pri nákupe nad 30 € je poštovné zadarmo pre registrovaných klientov. Zákazníci vo vernostnom program SILVER majú poštovné zadarmo už od 25 € a vo variante GOLD už od 20 €.

Ak si neviete s objednávkou rady, radi Vám pomôžeme na našej bezplatnej telefónnej linke 0800 191 191 alebo e-mailu podpora@klubzdravia.sk vo všedné dni v čase od 8 do 16:00 hodín.