Postarajte sa o zdravie svojich blízkych nielen na Vianoce

Postarajte sa o zdravie svojich blízkych nielen na Vianoce

Publikované: 03.01.2024

Zobrazenie: 335

Vianoce pomaly, ale isto klopú na dvere a mnohí z vás sa zahrávajú s myšlienkou, čím svojich blízkych potešiť v tento krásny sviatok. Čo tak dopriať im darček v podobe výživových doplnkov, ktoré podporia ich zdravie? Neviete, aký výživový doplnok je pre nich ten správny? Inšpirujte sa naším výberom výživových doplnkov, spomedzi ktorých určite vyberiete pre svojich blízkych ten správny.

GinkoPrim pre lepšiu pamäť

Rastlina je vhodná pre tých, ktorí hľadajú účinný prípravok pre lepšiu pamäť a koncentráciu. Aj to dokáže zázračný strom Ginko dvojlaločné, známy aj ako Ginkgo biloba. Prípravok GinkoPrim MAX s obsahom vysokokvalitného výťažku z tohto stromu je ideálnou voľbou pre niekoho, kto chce zlepšiť aktivitu mozgu alebo podporiť duševnú pohodu. Ginkgo biloba udržiava dobrú pamäť a zlepšuje prekrvenie – či už mozgu, alebo očí.
 
Obrázok, na ktorom je zelená, ginko, rastlina, vedúciAutomaticky generovaný popis
Zdroj foto: www.stock.adobe.com
 
Aký zázrak ešte v sebe ginko ukrýva? Okrem toho, že je najlepším prírodným prípravkom na pamäť, má aj silné antioxidačné vlastnosti, vďaka čomu dokáže chrániť bunky pred oxidačným pôsobením. Ak sa teda rozhodnete niekomu darovať vysokokvalitný prípravok s obsahom ginka, určite si u neho nájde svoje využitie.
 

Koenzým Q10 pre zdravé srdce

Ak niekoho trápi častá únava alebo mu len jednoducho chcete dopriať výživový doplnok podporujúci zdravie srdca, mozgu a imunitného systému, správnou voľbou je pre vás prípravok Koenzým Q10 FORTE 60 mg. Obsahuje pre telo nenahraditeľnú látku, ktorá je v našom tele akousi továrňou na energiu. Je prirodzenou súčasťou orgánov ako srdce, pľúca a pečeň. Jeho hladina v tele postupne klesá, nie je preto na škodu dopĺňať ho v každom veku.
 
Svoje uplatnenie si koenzým Q10 našiel hlavne pre svoje zázračné účinky na zdravie srdca. Je obzvlášť vhodný pre tých, ktorých trápia problémy so srdcom, vysoký krvný tlak alebo vysoký cholesterol. Okrem toho ochraňuje telo pred následkami oxidačného stresu a zlepšuje funkciu mozgových buniek.
 
Prečo práve vyššie spomínaný doplnok koenzýmu Q10? Obsahuje vysokokvalitný koenzým Q10 získavaný prírodnou cestou (kvasením). Vďaka jeho olejovému zloženiu je zaručené dobré vstrebávanie v tele.
 

Lecitín pre správnu hladinu cholesterolu či krvný tlak

Látka, ktorá je vám tak trochu neznáma? Napriek tomu, že lecitín je súčasťou každej jednej bunky nášho organizmu (či už svalových, mozgových, alebo aj krvných buniek), v kruhu ľudí je predsa len málo známa.
 
To, že sa nachádza v každej živej bunke, napovedá, že bude mať pre telo nenahraditeľnú funkciu. Je tomu naozaj tak. Podporuje zdravie srdca a má pozitívny vplyv na hladinu cholesterolu. Je preto vhodný pre ľudí, ktorých trápi vysoký krvný tlak alebo vysoký cholesterol. Okrem toho chráni mozog a pôsobí priaznivo na pamäť a koncentráciu. Trápia niekoho problémy s pečeňou? Lecitín si s týmto problémom rozhodne poradí. Dokáže totiž pomôcť s nadmerným nahromadeným tukom v pečeni a podporuje tak celkové zdravie pečene.
 
Zdroj foto: www.stock.adobe.com
 
Prípravok Lecithin 1325 mg FORTE obsahuje vysokokvalitný lecitín prírodného pôvodu v silnej dávke až 1325 mg. Doprajte ho každému, kto má problémy – či už so srdcom, pečenou, alebo len chce zlepšiť pamäť, koncentráciu a celkovú činnosť mozgu.
 

Luteín pre zdravé oči

Bystrý zrak a zdravé oči. Aj to sa skrýva za prípravkom Lutein PLUS. Obsahuje silný antioxidant, ktorý chráni oči pred nepriaznivými negatívnymi vplyvmi voľných radikálov, potláča zápal a redukuje stratu buniek úzko súvisiacich s rôznymi očnými chorobami. Sietnica oka prirodzene obsahuje kombináciu karotenoidov luteín a zeaxantín, ktoré sú obsiahnuté aj vo vyššie spomínanom výživovom doplnku. Okrem toho prítomnosť vitamínu A a zinku prispievajú k udržaniu zdravých očí a vitamín E ako silný antioxidant chráni oči pred oxidačným stresom.
 
Pre koho je tento výživový doplnok vhodný? Pre každého, koho trápia problémy s očami, má často unavené oči, trávi dlhé hodiny pred počítačom alebo si len jednoducho chce dopriať tú správnu dávku živín pre zdravie svojich očí.
 

Omega-3 rybí olej pre zdravý mozog a srdce

Tá správna dávka omega-3 mastných kyselín pre zdravie srdca, mozgu aj zraku. Aj to sa skrýva v doplnku Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg. Omega-3 mastné kyseliny ako kyselina eikozapentaénová (EPA) a kyselina dokozahexaénová (DHA) vo veľkej miere prispievajú k zdraviu srdca, bojujú s vysokou hladinou cholesterolu a znižujú krvný tlak. Okrem toho dodávajú vášmu telu potrebnú energiu a pomáhajú bunkám v celom tele správne fungovať. DHA je navyše bohato zastúpená v bunkách mozgu a očí a prispieva tak k ich správnej funkcii.
 
Obrázok, na ktorom je zlato, rybaAutomaticky generovaný popis
Zdroj foto: www.stock.adobe.com
 
Komu tento zázračný doplnok výživy dopriať? Je vhodný pre každého – odhliadnuc od veku alebo pohlavia. Naše telo totiž bez týchto omega-3 mastných kyselín nevie správne fungovať, a preto je potrebné dbať na ich dostatočný príjem v každom veku.
 

Vápnik – Horčík – Zinok pre celkovú vitalitu

V čom spočíva unikátnosť trojkombinácie minerálov vápnik – horčík – zinok? Sú základnými stavebnými piliermi nato, aby ste sa cítili vitálni, v pohode a s dostatočne nabudeným imunitných systémom. Všetky tieto tri látky sú súčasťou mnohých dôležitých funkcií v tele, pričom podporujú aj zdravie vašich kostí. Výživový doplnok Vápnik Horčík Zinok FORTE je navyše obohatený o meď, mangán a vitamín B6 (pyridoxín). Prítomnosť vitamínu D v doplnku zaručuje dobré vstrebávanie vápnika.
 
Výživový doplnok je ideálnou voľbou pre starších, hlavne pre ľudí dlhodobo pripútaných na lôžko. Ak máte v rodine niekoho, koho fyzická aktivita je zvýšená, užívanie tohto doplnku môže byť pre neho len prospešné. Odporúča sa taktiež ženám v období tehotenstva či menopauzy.

Ako dlhšie žiť? Omega-3 sú odpoveďou.
05.12.2022

Ako dlhšie žiť? Omega-3 sú odpoveďou.

Omega-3 mastné kyseliny sú polynenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode, ako aj v určitých potravinách.

Prečítajte si viac
Zobrazenie: 2788
Starostlivosť z vnútra je pre krásne vlasy a pokožku kľúčová
16.03.2023

Starostlivosť z vnútra je pre krásne vlasy a pokožku kľúčová

Ak v živote máte to šťastie, že vás netrápia žiadne zdravotné problémy, stravujete sa vyvážene a nemáte ani príliš veľa stresu, k dennej starostlivosti o vaše vlasy vám postačí kvalitný šampón, kondicionér a pravidelná návšteva u kaderníka. Čo robiť, ak tento ideálny stav naruší napr. ochorenie štítnej žľazy, anémia, alebo ak držíte diétu, prechádzate hormonálnymi zmenami, či prežívate výrazné stresové situácie? Základná starostlivosť o vaše vlasy stačiť už nemusí. Pretože práve starostlivosť z vnútra je pre vaše vlasy a pokožku hlavy kľúčová.
 

Prečítajte si viac
Zobrazenie: 1307
Krásna pleť či dobrá imunita? Odpoveď sa skrýva v zinku
15.06.2023

Krásna pleť či dobrá imunita? Odpoveď sa skrýva v zinku

Mnohí si zinok spájate s oslabenou imunitou či „všeliekom“ zaručujúcim zdravé vlasy a pokožku. Jeho účinok na telo však skrýva omnoho viac. Zinok je druhým najviac zastúpeným minerálom vo vašom tele a zúčastňuje sa mnohých procesov, ktoré sa v organizme odohrávajú. Viete, prečo má pre telo nezastupiteľnú funkciu a prečo by ste si ho mali pravidelne dopĺňať?

Prečítajte si viac
Zobrazenie: 357