O nás

V oblasti zdravotnej starostlivosti je WALMARK najrýchlejšie rastúcou firmou v strednej Európe. Sústredíme sa na inovácie a otvárame zákazníkom nové avylepšené možnosti, ako dbať o svoje zdravie.
Navrhněte úpravu

Od svojho založenia v roku 1990 sme sa ako rýdzo česká firma rozšírili do ďalších 9 krajín strednej Európy a naše produkty vyvážame do viac ako 40 krajín sveta. V našom portfóliu nájdete okrem značky WALMARK tiež značky Biopron, Idelyn, Proenzi, Prostenal, Sinulan, Urinal alebo martanka.

Sme spoločensky zodpovední

Využívame jedinečné príležitosti šíriť medzi ľudí povedomie o zdravom spôsobe života. Sami ideme príkladom, dodržiavame zdravý životný štýl, ale jeho zásady nikomu nediktujeme. Snažíme sa inšpirovať, radiť a pomáhať na ceste k zdravšiemu a vitálnějšímu životu.

Každý môže žiť naplno

Veríme, že každý môže žiť naplno a viesť aktívny život vo všetkých jeho etapách. Angažujeme sa vo verejne prospešných projektoch a v regióne podporujeme stovky organizácií s cieľom pomáhať potrebným. Radi spolupracujeme s partnermi, ktorí majú potenciál dlhodobej sebestačnosti.