Zákaznícky program

Vernosť si vážime a našich klientov stále odmeňujeme. Staň sa aj ty naším klientom a využívaj výhody, ktoré ti členstvo klubu prináša. Tento vernostný program pre Vás stále zlepšujeme a prinášame Vám nové a nové výhody.

Základný princíp programu spočíva v zaradení jednotlivých členov Klubu zdravia do dvoch základných skupín (GOLD a SILVER). Do skupiny GOLD budú zaradení klienti, ktorí nakúpili v uplynulých 365 dňoch za viac ako 150 €, do skupiny SILVER budú zaradení klienti, ktorých objednávky presiahli hodnotu 95 €. Pre jednotlivé skupiny sú nastavené individuálne zľavy, pre členov GOLD je nastavená trvalá zľava 8 % a pre členov SILVER činí potom zľava 4 %.

Tieto zľavy sa dajú aj kombinovať s inými marketingovými akciami, ktoré sú bežne na webe spustené. (Napríklad: pokiaľ je povedzme v Klube zdravia 20 % zľava na Prostenal, zákazník v skupine GOLD má automatický zľavu nastavenú na 28 %).

Ak zákazník za 365 dní nenakúpi a jeho čiastka sa tak zníži pod 95 €, je ako člen programu preradený do nižšej skupiny, ktorá nemá tieto výhody a trvalé zľavy. Pred vypršaním finančného minima je zákazník vždy informovaný e-mailom, prípadne telefonicky.

Okrem zliav sme pre vás pripravili rad darčekov za vaše nákupy, ktorými vás chceme odmeňovať. Môžete sa teda tešiť na zábavné, ale zároveň praktické darčeky.

vernostny_program_sk_2018.jpg

Na čo všetko sa teda môžete tešiť v novom Vernostnom programe?

• Trvalé zľavy vo výške 8 % alebo 4 % po dobu 365 dní;
  • ďalšie zľavy v rámci marketingových akcií;
  • hodnotné darčeky ako pozornosť k vašim nákupom;
  • zvýhodnený program „Doprava zdarma“ pri nákupoch za 20 € alebo 25 €;
  • 4-krát ročne časopis Klubu zdravia;
  • každý mesiac 10 nových článkov o zdraví a zdravom životnom štýle.

> PREJSŤ K REGISTRÁCII <