Zákaznícky program

Vernosť si vážime a našich klientov pravidelne odmeňujeme. Staňte sa aj Vy členmi Klubu zdravia WAVITA a získajte rad atraktívnych výhod.

main_SK.jpg

AKO TO FUNGUJE?

Základnou podmienkou je registrácia v Klubu zdravia WAVITA. Ak ešte nie ste členom, môžete sa registrovať TU.

Vernostný program ponúka svojim členom 3 úrovne výhod v závislosti od hodnoty ich nákupov za posledných 365 dní:

• GOLD - nákupy celkom nad 150 €
  • SILVER - nákupy celkom nad 95 €
  • Registrovaní klienti - nákupy celkom do 94 €
  • Vernostný program B2B - špeciálne benefity pre zamestnancov firiem (na týchto klientov sa nevzťahuje zľava GOLD a SILVER)

Akonáhle sa dostanete do skupiny SILVER alebo GOLD získavate stálu zľavu na nákup v hodnote 4 % alebo 8 %, zníženie hranice poštovné alebo darček k objednávke.

PREHĽAD ÚROVŇOU VÝHOD

Reg_SK.jpgSilver_SK.jpgGold_SK.jpg

Zľavy úrovne GOLD a SILVER sa dajú kombinovať s inými marketingovými akciami. Príklad: Pokiaľ je v eshope Wavita.sk 20 % zľava na Prostenal, zákazník v skupine GOLD získa následne zľavu ďalších 8 %.

Pokiaľ zákazník v 365 dňoch nenakúpi alebo sa jeho suma zníži pod 150 €, je člen programu preradený do nižšej skupiny, ktorá nemá tieto výhody a trvalé zľavy. Pred vypršaním finančného minima je zákazník vždy informovaný e-mailom, prípadne telefonicky.

button-SK.jpg