icon

Obsahuje prémiové, komplexné multivitamíny s minerálmi. Spektrum Energia a Spektrum Imunita obsahujú vitamíny v 100 % odporúčanej dennej dávke v 1 tablete. Obsahuje 6 vitamínov – B6, B12, kyselina listová, vitamín C, vitamín D3 a vitamín A, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Z minerálnych látok obsahujú meď, zinok, selén a železo, ktoré pomáhajú udržovať normálnu funkciu imunitného systému.

Viete, ako regenerácia súvisí s imunitou? Aktivujte si s nami imunitný systém

Viete, ako regenerácia súvisí s imunitou? Aktivujte si s nami imunitný systém

V období zvýšeného výskytu respiračných ochorení je veľmi pravdepodobné, že sa nakazíme vírusom a naša imunita bude musieť niekoľko dní bojovať s dôsledkami infekčného ochorenia. Spolu so všeobecnou lekárkou sme sa zaujímali o to, ako naštartovať imunitný systém po zime a prečo je regenerácia pre náš imunitný systém dôležitá.

10 najčastejších otázok o menopauze

10 najčastejších otázok o menopauze

Obdobie prechodu, kedy sa končí plodnosť ženy, môže byť strašiakom pre každú z nás, keďže prináša veľa zmien a otázok. Kedy používame pojem menopauza, aké sú hlavné symptómy a ďalšie najčastejšie otázky, sme spracovali v nasledujúcom článku.

Zobrazenie: 2063
Osteoporóza: Prevencia = predchádzanie. Správna voľba pre vaše zdravie a šťastie.
18.10.2021

Ako na zaľahnuté uši?

Ako na zaľahnuté uši?

Pocit zaľahnutého ucha pozná každý. V uchu pociťujeme tlak, praskanie, bolesť či horšie počujeme. Zaľahnuté ucho sa často objavuje ako následok nádchy. Existuje veľa babských rád, ako si so zaľahnutým uchom poradiť. Niekedy postačí poskočiť na jednej nohe, ale inokedy sa nevyhneme vyšetreniu na ORL a antibiotikám. Záleží na príčine zaľahnutia.

Zobrazenie: 219594
Zradná jar. Vyhnite sa jarnej únave aj alergiám

Zradná jar. Vyhnite sa jarnej únave aj alergiám

Po zime sa mnohí cítime unavení, vyčerpaní, bez energie a tento stav zvyčajne nazývame jarnou únavou. Veľakrát sa zamýšľame, prečo tento jav nastáva a čo ho spôsobuje, pričom dôvody sú veľmi jednoduché a pragmatické. Väčšina z nás sa teší na jarné obdobie ako na začiatok teplejších a slnečnejších dní, počas ktorých sa vraciame k našim obľúbeným aktivitám v exteriéri. Paradoxne je pre mnohých ľudí – alergikov, toto obdobie spojené so zhoršením ich zdravotného stavu a obmedzením aktivít v exteriéri práve počas prichádzajúcej jari.

Ako spoznať boreliózu

Ako spoznať boreliózu

V európskych krajinách je borelióza najbežnejším infekčným ochorením prenášaným zo zvieraťa na človeka. Základným predpokladom úspešnej liečby je včasné rozpoznanie choroby. Mnoho ľudí má boreliózu spojenú len s červenou škvrnou na koži po prisatí kliešťa. Borelióza má ale oveľa viac príznakov, ktorým treba venovať pozornosť. Ako boreliózu rozpoznať a ako sa pred ňou chrániť? To sú najčastejšie otázky, na ktoré prinášame odpoveď.

Oslávte s nami Svetový deň zdravia

Oslávte s nami Svetový deň zdravia

„Zdravie nie je všetkým, ale bez zdravia je všetko ničím.“ Arthur Schopenhauer