🍏🍏 + 🍏 Akcia 2 + 1 na celé portfĺio práve teraz! Viac informácií nájdete TU. 🍏🍏 + 🍏
Pripravte kĺby na aktívnu sezónu

Pripravte kĺby na aktívnu sezónu

Jar sa rýchlo blíži a s ním aj práca na záhradke, prechádzky, jazdenie na bicykli alebo tiež turistika. Pripravte svoje kĺby na aktívnu sezónu a doprajte im tú správnu starostlivosť.

Viete, ako chrániť svoju pečeň?

Viete, ako chrániť svoju pečeň?

Chcete si udržať zdravú pečeň, ale neviete ako na to? Dovoľte nám, aby sme vám predstavili bylinu s názvom Pestrec mariánsky.

Bojíte sa hemoroidov? Zamerajte sa na stravu

Bojíte sa hemoroidov? Zamerajte sa na stravu

Obávaný problém, ľudovo nazývaný „zlatá žila“, postihuje až 70 percent populácie. Mnohí z nás jeho riešenie odkladajú v naivnej viere, že ťažkosti časom samy odznejú. Opak je však pravdou. Čím skôr začnete s hemoroidmi čosi robiť, tým väčšiu šancu máte, že sa ich definitívne zbavíte. V prvom rade sa zamerajte na skladbu svojho jedálneho lístka...

Jedálny lístok pri Crohnovej chorobe

Jedálny lístok pri Crohnovej chorobe

Crohnova choroba je chronické zápalové ochorenie tráviaceho traktu, ktoré sa najčastejšie vyskytuje v časti spoja tenkého a hrubého čreva. Pretože choroba môže postihnúť ktorúkoľvek časť tráviaceho traktu, sú príznaky s ňou súvisiace značne rôznorodé. To komplikuje jej správnu diagnostiku a ovplyvňuje aj liečbu. Aký jedálny lístok si zvoliť, aby bol podporujúci a nie zaťažujúci?