🍏🍏 + 🍏 Akcia 2 + 1 na celé portfĺio práve teraz! Viac informácií nájdete TU. 🍏🍏 + 🍏
Cukrovka čiže diabetes ako skryté nebezpečenstvo

Cukrovka čiže diabetes ako skryté nebezpečenstvo

Nenápadne sa prejavujúca, a pritom so zákernými následkami, aj to môže byť cukrovka čiže diabetes. Pokiaľ vás zaujíma čo cukrovku spôsobuje a ako si ustrážiť hladinu cukru v krvi, potom čítajte ďalej.

Pripravte kĺby na aktívnu sezónu

Pripravte kĺby na aktívnu sezónu

Jar sa rýchlo blíži a s ním aj práca na záhradke, prechádzky, jazdenie na bicykli alebo tiež turistika. Pripravte svoje kĺby na aktívnu sezónu a doprajte im tú správnu starostlivosť.

Viete, ako chrániť svoju pečeň?

Viete, ako chrániť svoju pečeň?

Chcete si udržať zdravú pečeň, ale neviete ako na to? Dovoľte nám, aby sme vám predstavili bylinu s názvom Pestrec mariánsky.

Nenechajte jarnú únavu, aby vás zdolala

Nenechajte jarnú únavu, aby vás zdolala

Cítite sa unavení a vyčerpaní, ste stále skleslí a pekné počasie vám nerobí radosť? Potom na vás zrejme dopadla jarná únava.

Budia vás kŕče v nohách?

Budia vás kŕče v nohách?

Nepríjemná bolesť v nohách, ktorá sa často dostavuje vo večerných hodinách a komplikuje nám zaspávanie, alebo nás dokonca vyburcuje zo sna, býva jedným z typických počiatočných symptómov chronického žilového ochorenia, ktoré v ČR trápi 60 až 70 percent dospelých, pričom vyššie riziko hrozí ženám. Mnoho ľudí – na svoju vlastnú škodu – tieto príznaky ignoruje. Rozvoj ochorenia sa dá totiž ovplyvniť správnou liečbou, a to ideálne od najskorších štádií choroby. A naopak, zo zdanlivo neškodných príznakov sa časom môže vykľuť závažný zdravotný problém.

10 príznakov depresie

Mávate občas „depku“? To je v dnešnej dobe často používaná fráza, najmä v prípadoch, keď sme smutní, prežívame veľký stres, alebo sa v našom živote dejú nepríjemné veci. So skutočnou depresiou však tieto prechodné stavy duševnej nepohody nemajú pranič spoločné. Depresia je ochorenie, ktoré vyžaduje odbornú pomoc a ktoré neprejde len tak samo od seba. Na to, že situácia je skutočne vážna, by vás mali upozorniť nasledujúce príznaky, ktoré sú pre depresiu charakteristické.