Životný štýl dnešnej doby vyžaduje naozaj veľké nároky na psychiku. Náhlenie, viac stresu, menej relaxácie, pohybu a pobytu na čerstvom vzduchu, to všetko môže mať negatívny vplyv na našu psychiku, ale aj spánok.

Podkategórie

Deň jogy s Budhovými citátmi, ktoré pohladia dušu
21.06.2019

Deň jogy s Budhovými citátmi, ktoré pohladia dušu

21. jún je Medzinárodný deň jogy. Joga je spojená s harmóniou tela, duše a mysle.

Do boja so stresom! Rady, ako sa starať o svoje zdravie, aj keď nemáte čas

Do boja so stresom! Rady, ako sa starať o svoje zdravie, aj keď nemáte čas

Či už ide o zdravie všetkých orgánov, spomalenie procesu starnutia, zlepšenie výkonu alebo ovplyvnenie psychických funkcií, dostatočný prísun vitamínov zohráva veľmi dôležitú úlohu pri udržiavaní ľudského organizmu v čo najlepšej forme.

10 príznakov depresie

Mávate občas „depku“? To je v dnešnej dobe často používaná fráza, najmä v prípadoch, keď sme smutní, prežívame veľký stres, alebo sa v našom živote dejú nepríjemné veci. So skutočnou depresiou však tieto prechodné stavy duševnej nepohody nemajú pranič spoločné. Depresia je ochorenie, ktoré vyžaduje odbornú pomoc a ktoré neprejde len tak samo od seba. Na to, že situácia je skutočne vážna, by vás mali upozorniť nasledujúce príznaky, ktoré sú pre depresiu charakteristické.