icon
Sila 2 prírodných látok D-MANÓZA a KANADSKÉ BRUSNICE sa vstrebávajú do krvi a odtiaľ sú filtrované do moču, ktorý vyplachuje močový mechúr.
Opakované zápaly močových ciest a ako im predchádzať
21.03.2020

Opakované zápaly močových ciest a ako im predchádzať

Zápal močových ciest je veľkým strašiakom prevažne u ženskej časti populácie. Nevyhýba sa ale ani mužom a deťom. Najčastejším miestom, kde sa všeobecne infekcie objavujú, je močová sústava a najčastejším typom infekcie močovej sústavy je zápal močového mechúra. Ak nie je zápal včas podchytený, môže viesť až k vážnemu ochoreniu obličiek. Aké sú príznaky zápalu močových ciest a ako im predchádzať?

Každý desiaty Slovák trpí ochorením obličiek

Každý desiaty Slovák trpí ochorením obličiek

Obličky sú životne dôležitý orgán, ktorý je zodpovedný za očistu a detoxikáciu. Podľa odborníkov má ale každý desiaty Slovák ochorenie obličiek bez toho, aby o tom vedel. Ochorenie možno pritom veľmi ľahko diagnostikovať prostredníctvom vyšetrenia moču, krvi a krvného tlaku. Ak sa stretávate s nepríjemným pálením a rezaním pri močení, bolesťou v podbrušku alebo častým močením, je nutné sa zamyslieť, či sú vaše obličky v poriadku.