Výživový doplnok
Výživový doplnok

Uroval D-manosa prášok na prípravu nápoja

Prášok na prípravu nápoja obsahujúci vysokú dávku 2 g prírodného monosacharidu D-manózy pre starostlivosť o močové cesty, vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy.

€12,50
Pridať do košíka
Na sklade

až 2 gramy D-manózy pre starostlivosť o močové cesty
product_detail_hlavni_urinalforte.png

Je vhodný na akútne krátkodobé použitie aj na dlhodobú starostlivosť o močové cesty, aj pre tehotné a dojčiace ženy.

• rýchly účinok
  • nevyvoláva dysmikróbiu ani rezistenciu
  • vhodný aj počas liečby antibiotikami

D-manóza je jednoduchý monosacharid podobný glukóze. V prírode sa vyskytuje v rôznych druhoch ovocia, bobuliach a v rastlinách. Po požití sa takmer nemetabolizuje, ľahko sa vstrebáva do krvi a z krvi sa filtruje obličkami priamo do moču, kde pôsobí. Jeho použitie je preto bezpečné pre diabetikov, celiatikov aj tehotné ženy.

Dávkovanie:

Dávkovanie podľa odporúčania lekára alebo dávkovacej schémy v príbalovom letáku.

Schéma AKUT: Prvý deň užite 3 vrecúška rovnomerne počas dňa a 1 vrecúško pred spaním. Celkom 4 vrecká.
Druhý deň užite 2 vrecúška rovnomerne počas dňa a 1 vrecúško pred spaním. Celkom 3 vrecká.
Tretí deň užite 1 vrecúško ráno a 1 pred spaním. Celkom 2 vrecká.
Štvrtý až deviaty deň: 1 vrecúško denne.

Schéma dlhodobé užívanie: Užite 1 vrecko pred spaním alebo počas dňa.

Schéma Sex: Užite 1 vrecko pred pohlavným stykom a ďalšie vrecko do hodiny po pohlavnom styku.

Deti od 3 do 6 rokov užívajú 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška rozpustite v pohári vody alebo teplého
čaju a vzniknutý nápoj vypite. Nápoj je bez chuti alebo môže byť mierne sladkastý. Odporúča sa zvýšený príjem tekutín!

Súvisiace články3

Každá mamička chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Od prvého momentu, keď ste ešte len myšlienkami pri plánovaní bábätka, je dôležité, aby ste dodávali svojmu telu všetky prospešné látky, ktoré v tomto požehnanom období potrebujete. K takým látkam patria aj omega-3 mastné kyseliny.

14.02.2020 v 10.47

Ako na hemoroidy

Hoci hemoroidy nepatria k život ohrozujúcim ochoreniam, pacientom dokážu život veľmi znepríjemniť. Hemoroidy sú téma, o ktorej sa veľa ľudí zdráha hovoriť, a to dokonca aj s lekárom. Hemoroidy sú zväčšené žily konečníka, prejavujúce sa bolesťou, svrbením a krvácaním. Za pôvodcu ochorenia je najčastejšie označovaný sedavý spôsob života a nevhodná strava. Hemoroidy sú spojené s radom nepríjemných príznakov, najmä s problémami pri vyprázdňovaní. A aj keď ide o tému veľmi diskrétnu, poďme si tento problém priblížiť.

S nepríjemnými chrastami sa môžeme stretnúť na celom tele, a to vrátane nosa. Niekedy stačí samotná nádcha či suchý vzduch a na nosovej sliznici môžu vznikať bolestivé chrasty. Inokedy môže byť príčina vážnejšia, a preto neváhajte vyhľadať lekára vždy, keď sa chrasty objavia bez zjavnej príčiny. Ide o problém, ktorý hoci nie je vidieť, dokáže pekne potrápiť.