Užite si dovolenku aj grilovanie na záhrade bez zažívacích ťažkostí

Užite si dovolenku aj grilovanie na záhrade bez zažívacích ťažkostí

Publikované: 17.07.2019

Zobrazenie: 160

Doba zaslúženého odpočinku, čas dovoleniek, je za dverami. A s prípravou na cesty je najlepšie začať hneď. Na dovolenke nás môžu stretnúť nepríjemné zdravotné komplikácie. A nemusí ísť len o dovolenku v exotických krajinách. Črevné ťažkosti nás môžu stretnúť kdekoľvek.

Dovolenka, doba zmien

Na dovolenke, viac ako inokedy, poznávame a prežívame nové veci. A nejedná sa len o zážitky. Poznávame nových ľudí, nové miesta, ale aj nové jedlá a nápoje. Sme v prostred, mnohokrát s odlišnými hygienickými návykmi a v odlišných klimatických podmienkach. Telo zažíva zmenu v podobe psychickej i fyzickej záťaže. Tieto zmeny môže telo vnímať aj ako stres, ktorý sa prejaví v podobe problémov so zažívaním. 

Živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v dostatočnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa (definícia FAO / WHO, 2002). Najčastejšie sa jedná o baktérie Lactobacillus a Bifidobacterium, ktoré priaznivo ovplyvňujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Sú získavané z potravín (jogurty, kyslá kapusta apod.) Alebo prostredníctvom výživových doplnkov. Živé mikroorganizmy je vhodné začať užívať už pred dovolenkou a pokračovať s užívaním aj počas dovolenky. Rovnováha črevnej mikroflóry je základom, a to nielen na dovolenke, ale aj doma. 

Výživové doplnky Biopron sú významným pomocníkom na každodennú starostlivosť o rovnováhu črevnej mikroflóry. Rad Biopron ponúka široké spektrum živých kultúr ako pre deti od narodenia, tak pre dospelých. Prípravky Biopron zodpovedajú špecifickým nárokom črevnej mikroflóry každej vekovej kategórie.
 

Vyvarujte sa ťažkostiam s výživovými doplnkami Biopron: