Pripravte sa na návrat do školy!

Publikované: 21.08.2019

Prázdniny sa pomaly chýlia ku koncu, čo je smutná správa predovšetkým pre deti.

Návrat do školy alebo škôlky, kto by ho mal rád... predovšetkým pre deti môže byť toto obdobie veľmi stresujúce. S týmto stresom, môže súvisieť tiež znížená imunita a obranyschopnosť organizmu. Pripravte svoje deti na návrat do školy s multivitamínmi Marťankovia. Marťankovia ponúkajú špecifické produktové rady pre rôzne potreby detí rôznych vekových kategórií.

Strašiak menom mononukleóza.  S návratom do školy posilňujte imunitu
20.10.2018

Strašiak menom mononukleóza. S návratom do školy posilňujte imunitu

Návrat do školy je pre deti veľkým záťažovým faktorom. Spolu so zmenami režimu, detským kolektívom zavretým dlhodobo v jednej miestnosti, vznikom nových povinností, ako aj klimatickými zmenami súvisiacimi s prichádzajúcou jeseňou, je ich organizmus výrazne oslabený. Objavujú sa choroby. Od drobných či silnejších prechladnutí, cez črevné ťažkostí, po rôzne vírusové a bakteriálne ochorenia. Jednou z chorôb, ktorá postihuje práve mladistvých, je infekčná mononukleóza. Ako posilniť imunitu a tým aj zdravie svojho dieťaťa?