Urbanová:
Užívam už niekoľko mesiacov Femine Plus. Chcela by som sa opýtať ako dlho je možné tento prípravok užívať bez prestávky. Aká má byť prestavka.
Súčasne by som sa chcela opýtat aký je rozdiel medzi Femine Plus a Feminine support Natures.bounty?
30. 4. 2002 dňa 0:00
Prajem príjemný dobrý deň,

som veľmi rád, že ste sa rozhodli pre náš prípravok a dúfam, že svoju voľbu neľutujete, nakoľko ste užívateľkou prípravku Femine Plus už niekoľko mesiacov.
Predpokladám teda, že zloženie a význam používania tohto prípravku je Vám známe a netreba sa o tom detailne zmieňovať. V prípade Vášho záujmu nie je problém diskutovať aj o iných otázkach týkajúcich sa Femine Plus.
Teraz konkrétne k Vašej otázke. Prípravok Femine Plus je možné užívať dlhodobo pri zachovaní doporučeného dávkovania. Hlavne pri dlhodobom užívaní antibiotik a antikoncepčných prípravkov sa doporučuje súčasne prijímať špeciálne prípravky pre ženy, ku ktorým vďaka obsahu liečivej rastliny Vitex Agnus-Castus a iných cenných látok, vitamínov a minerálnych prvkov patrí aj Femine Plus. Prestávka v užívaní Femine Plus je na mieste, ak sa rozhodnete užívať prípravok, ktorý obsahuje rovnaké účinné látky, hlavne vitamíny(A, D, E), minerálne prvky. Ide o to, aby sa zbytočne nekoncentrovali tieto látky a nespôsobovali potencionálne zdravotné problémy.
Čo sa týka rozdielu medzi Femine Plus a Feminine support Hair&Skin&Nails, treba povedať, že prípravok firmy Natures.Bounty je viac doplnkom výživy pre ženy pre zdravé vlasy, kožu a nechty. Naproti tomu Femine Plus navyše priaznivo ovplyvňuje hormonálnu nerovnováhu súvisiacu predmenštruačným syndrómom, obdobím menopauzy a s inými ženskými problémami.
Prajem Vám všetko dobré a veľa dobrých dní s prípravkami spoločnosti Walmark.
Zároveň Vás chcem poprosiť, ak budete mať chvíľu voľného času, zdôveriť sa s účinkami Femine Plus pri jeho užívaní. Vopred srdečne ďakujem.
6. 5. 2002 dňa 0:00