Anonim:
Toho casu moja mama ma velmi zlý priebeh zapalu krcovych zil, svietime aj bioprtonovou lampou, dostava injekcie proti zapalu, nohy su zapalene az sklovite,obavam sa dalsich tazkosti prosim o radu co este pridat k liecbe Dakujem Vasa zakaznicka Anna Ganovska
26. 2. 2002 dňa 0:00

Vážená pani Ganovská !

Potešilo nás, že ste našou zákazničkou, prajeme si, aby ste boli vždy spokojná s našími prípravkami. Pokúsime sa zodpovedať Váš problém a nájsť riešenie.
Choroby ciev patria medzi najzávažnejšie zdravotné, sociálne, ekonomické problémy všetkých krajín súčasného sveta. Samotné choroby žíl u nás sú druhou najčastejšou príčinou pracovnej neschopnosti zo všetkých tzv. srdcovo-cievných chorôb.
Otázka kŕčových žíl súvisí s problémom ochorení cievného systému a je prejavom žilovej nedostatočnosti. Príčiny vzniku kŕčových žíl sú rôzné a navzájom sa dopĺňajú. Dôsledkom pôsobenia týchto faktorov dochádza k poruchám pevnosti stien ciev, k poruchám priepustnosti stien ciev a následnemu hromadeniu tekutín, čo je doprevádzané sťaženým odtokom krvi a lymfy. Dostavujú sa pocity "ťažkých nôh", opuchy dolných končatín a zápaly žíl.
Podľa Vaších riadkov predpokladám, že Vaša matka absolvovala vyšetrenie u odborného lekára, ktorý pravdepodobne nasadil spomínané injekcie proti zápalu a poradil použitie lampy. Keďže sa obávate ďalšieho zhoršenia stavu, je možno Vám doporučiť prípravky v podobe dopnkov výživy, ktoré obsahujú veľmi účinné látky prírodného charakteru. Tieto svojím účinkom sa stali základom mnohých prípravkov určených v boji proti prejavom žilovej nedostatočnosti a teda aj proti prejavom kŕčových žíl. Ako novinku uviedla spoločnosť Walmark na trh prípravok "Varixinal". Varixinal obsahuje výťažky zo štyroch liečivých rastlín, ktoré posilňujú a stabilizujú cievné steny, znižujú tvorbu opuchov a modrín, zlepšujú prekysličenie a prekrvenie tkanív. Prípravok priaznivo ovplyvňuje piechodnosť a funkčnosť žilového systému, pôsobí pri pocitoch " ťažkých nôh ", pomáha zmenšiť opuchy a bolestivosť dolných končatín. Účinok liečivých bylín je doplnený pôsobením vitamínu C a bioflavonoidov, čo významne prispieva k posilneniu cievných stien.
Treba si uvedomiť, že ide doplnok výživy, ktorý môže napomôcť k liečbe a preto doporučujeme poradiť sa s príslušným lekárom, ako ho vhodne doplniť k už nastavenej liečbe.
Veríme, že Váš problém bude úspešne vyriešený a želáme Vám k tomu veľa šťastia.
4. 3. 2002 dňa 0:00