Marina:
Studujem na konzervatorium v BB-odbor TANEC.Mam 16 rokov a som tu uz treti rok.Od kedy som tu Zacalo mi strasne pukat v klboch a niekedy to aj boli.Strasne sa bojim,ze budem musiet skoro ukoncit karieru tanecnicky.A rada by som chcela vediet ci existuje nejaky produkt alebo liek,ktory by mi pomohol.Dakujem za vasu radu!
17. 10. 2002 dňa 0:00
Prajem dobrý deň !

Som veľmi rád, že Vám môžem poradiť pri nepríjemnom probléme, ktorý doprevádza Váš mladý život. Činnosť, ktorú robíte je charakterická tým, že je nadmerne zaťažovaný kĺbový systém. Najväčší nápor je kladený na chrupavku, ktorá sa nestačí regenerovať a pokračujúcim tlakom na ňu dochádza k jej poškodeniu. To sa prejavuje rôznými prejavmi a najčastejšie sú tie, ktoré spomínate aj Vy.
Donedávna sa používali preparáty, ktoré odstraňovali len vonkajšie prejavy, ako bol zápal a bolestivosť, ale vlastnú príčinu ochorenia -deštrukciu chrupavky- nedokázali zastaviť, alebo výrazne obmedziť. Avšak vývoj ide ďalej a dnes Vám môžeme ponúknuť prípravky s látkami, ktoré majú nielen protizápalové a analgetické účinky, ale pomáhajú pri regenerácií poškodenej chrupavky. Ide o látky vlastné organizmu, netoxické ani pri dlhodobom používaní a ktoré na rozdiel od iných prípravkov nemajú vedľajšie účinky(napríklad v podobe poškodenia sliznice žalúdka).
Z produkcie spoločnosti Walmark Vám doporučujem užívať v kombinácií prípravok ArthroStop tablety + ArthroStop koktail. Tablety obmedzujú hlavne zápal a citlivosť kĺbov, znižujú bolestivosť. Koktail predstavujú výživu kĺbov a dopĺňa potrebné látky (kolagén, vápnik, vitamín C, chondroprotektívné látky).
Samozrejme treba prehodnotiť reálnosť zaťažovania kĺbov, dopriať im rehabilitáciu a iné spôsoby režimovej a fyzikálnej terapie. Namieste je konzultácia s odborníkom - ortopédom.
Prajem Vám aby naše prípravky priniesli očakávanú úľavu a pomoc a verím, že Vaša kariéra tanečníčky bude úspešne zavŕšená.
21. 10. 2002 dňa 0:00