Monika:
Som študentka Monika a chcela by som sa opýtať, aká forma liečby by mi dokázala pomôcť v boji s obyčajnými chorobami, ked mi už antibiotiká veľmi nepomáhajú, mám 24 rokov a od mala som veľmi často chorá, lekári ma každý mesiac dávkovali antibiotikami, pre ich časté užívanie mi už nepomáhajú. Mám ešte nejakú inú alternatívu?
23. 12. 2005 dňa 20:19
Dobrý deň, každá nesprávne indikovaná/zbytočná/ antibiotická liečba ešte oslabuje imunitný stav organizmu. Veľakrát sú podávané antibiotiká pri banálnych vírusových chorobách, kedy sú neúčinné. Odporúčam Vám optimalizovať denný režim, dostatok spánku, prechádzky, vyrovnanú stravu s dostatočným prísunom ovocia a zeleniny, vlákniny. Z výživových doplnkov by som odporúčala Imuno Spektrum
je to multivitamín a multiminerál, ktorý je obohatený o výťažok liečivej rastliny echinacea purpurea, ktorá je považovaná za jeden z najlepších prírodných prostriedkov posiľňujúcich obranyschopnosť organizmu a MegaCéčko po l tbl. denne. Súčasne ešte môžte doplniť Vápnik + Horčík+Zinok l tbl. obdeň.
28. 12. 2005 dňa 10:20