Karol, Bratislava:
Prečo zavádzate ľudí? Kúpil som si v lekárni Arthrostop Rapid 90+30 tabliet za 486,70 a vy na vašej stránke ako "členovi klubu zdravia" ponúkate "akože ohromne výhodne" dokonca len 90 tabliet za "akože super zlacnenú cenu" 499.-Sk a 100 tabliet za 523 Sk a to chcete ešte po mne poštovné a balné... Myslím, že je to celkom dobrý tip na reportáž pre televíziu... Načo to potom robíte a vyhlasujete takzvanú "výhodnosť" nákupov u vás? Ja len upozorňujem spoluobčanov, že nech si dávajú láskavo pozor.
12. 1. 2007 dňa 11:29

Vážený pán Gumán,

je nám veľmi ľúto, že sme vás sklamali, pretože si vážime všetkých našich zákazníkov. Servis, ktorý poskytujeme nie je len o cene výrobku.

Ceny, za ktoré predávame výrobky prostredníctvom dobierkového predaja vychádzajú z priemerných cien toho ktorého produktu na trhu a sú stanovené s najlepším vedomím a svedomím ponúknuť zákazníkovi čo najzaujímavejšiu cenu. Pritom nedeklarujeme, že táto cena je najnižšia na trhu. Najväčšou výhodou dobierkového predaja nie je nižšia cena oproti cenám v lekárňach , ale pohodlný nákup s doručením do domu. Ceny našich produktov sa líšia od lekárne k lekárni, značné rozdiely v cene konkrétneho produktu  zaznamenávame aj na základe údajov z jednotlivých regiónov.  Ak lekáreň predáva lacnejšie, je to jej obchodná politika, nakoľko o tom, aká bude  finálna cena produktu,  rozhoduje výlučne konkrétna lekáreň. Naša spoločnosť jej nijako nemôže zasahovať do procesu cenotvorby.

Hlavnou výhodou Klubu zdravia je využívanie vernostného programu - zbieranie čiarových kódov a nakupovanie za získané body. Samozrejme, že  je pre Vás výhodnejšie nakupovať tam, kde je to pre Vás lacnejšie. To však nevylučuje využívanie vernostného programu a ostatných výhod Klubu zdravia.

24. 1. 2007 dňa 0:00