Anonim:
pan doktor ,
uz asi pol roka mam na tvari vela hnisavych vyrazok.lekari mi nan davaju rozne masticky ale velmi to nepomaha, preto by som sa chcel spytat co s tym.
dakujem
10.3.2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

odpovedať na Vašu otázku v štýle "čo s tým" nie je také jednoduché ako sa možno zdá Vám.
Problém, ktorý trápi Vás je častým javom a súvisí s mnohými faktormi. U mladých ľudí zohráva svojú úlohu vek, hormonálne zmeny v dospievaní, nemalý vplyv však má aj prostredie, v ktorom žijeme a s tým spojená starostlivosť o pleť. Taktiež nevhodná skladba stravy a chýbanie niektorých látok v potrave môže viesť k poruchám činnosti kože. Netreba zabúdať aj na vlastné ochorenia kože.
Z našej produkcie Vám môžem doporučiť prípravky, ktoré obsahujú látky dôležité pre metabolizmus kože a užívaním týchto prípravkov sa doplní nedostatok, prípadne zvýšením príjmu sa podporí hojenie spomínaných defektov.
Užívať môžete prípravky na báze esenciálnych mastných kyselín a to Borak lekársky alebo Pupalka dvojročná, u ktorých sa udáva pozitívny efekt na rôzné kožné problémy ako sú akné, atopický ekzém,lupienka, vyrážky.
Aj zbavenie organizmu jedovatých látok vzniknutých počas látkovej výmeny pomocou prípravku Yucca napomáha k liečeniu tých defektov, ktoré vznikli hromadením odpadových látok.
Z minerálnych prípravkov odporúčam užívať Zinok s obsahom minerálu zinok, ktorý má dôležitú úlohu pri správnej činnosti kože.
Nakoniec existuje aj špeciálny prípravok Viaderm, ktorý obsahuje všetky tieto dôležité látky a pomáha riešiť problémy s kvalitou vlasov, udržiava zdravú pokožku.
24.3.2003 dňa 0:00