Katarína:
Milá pani doktorka!
Mám 23 rokov, stravujem sa veľmi zdravo, užívam takisto viaceré produkty Walmark, či už vitamíny, minerály, ale asi pred 5-mi mesiacmi som si našla v ľavej vulve hrčku veľkosti fazule. Bola som u gynekológa, ktorý ma vyšetril, z jeho hľadiska som mala všetko v poriadku. Takisto ma poslal ku kožnej lekárke, ktorá ma liečila antibiotikami, pretože povedala, že to tam nemá čo hľadať. Liečenie však nezabralo, hrčka tam stále je, nebolí to vôbec, môžem s ňou pohybovať. Neviem čo mám ďalej robiť, kam sa obrátiť , na akého lekára. Nikde inde na tele hrčky nemám, ani v rodine ich nikto nemá. Ešte sa chcem spýtať, pred polrokom som žila v dosť veľkom strese, mala som z toho aj žalúdočné problémy,či to nemalo na to vplyv. Prosím , poraďte mi! Ďakujem!
5. 4. 2005 dňa 17:53
Dobrý deň,
je veľmi ťažké z e - mailu posúdiť, o akú hrčku sa jedná. Môžem len predpokladať, že ak Vás gynekológ poslal na kožné vyšetrenie, bude problém tam. Je potrebné nájsť si vhodného kožného lekára, ktorý určí správnu diagnózu a ložisko vylieči.
Neviem síce odkiaľ ste, ale pokiaľ môžem odporúčať, na Slovensku existuje jedna špecialistka - kožiarka, pani primárka Zelenková, ktorá má ale ambulanciu vo Svidníku, čo je na východe Slovenska. Ak máte záujem o dobrú kožnú terapiu, objednajte sa k nej na vyšetrenie. Objednanie na dohodnutý termín je platené pacientom. Sestrička objednáva na čísle: 054 788 2611, alebo 054 788 2612.
Želám krásny deň.
25. 4. 2005 dňa 12:03