Éderová, Levice:
Dobrý den,pred rokom ma začalo bolieť ľavé rameno,aj ako bolesť v klboch aj ako reumatická bolesť.nakoniec som už nevládala zdvihnúť ruku.na neurologii somdostala injekcie,aj lieky,no nezabrali.Na ortopédií mi dali 5 obstrekov,a týžden som chodila na rehabilitáciu /parafín,elektroliečba a cvičenie/, tak to už zabralo.Asi 2 mesiace som mala pokoj, znovu sa mi objavili tie isté príznaky, tak som išla k obvodnej ktorá mi /jediná z lekárov/zobrala krv na rozbor a zistili, že mám reumatický zápal.Poslala ma na reumatológiu odkiaľ ma poslali zase na rehabilitácie,proti bolesti a zápalu som medzitým brala injekcie a tabletky "Ketonal".Teraz mi je zase OK.Chcem sa spítať nemala by som brať napr."Artrostop", nepomohlo by to preventívne.Ďakujem za radu, s pozdravom Katka.
7. 2. 2007 dňa 11:48
Dobrý deň, reumatické ochorenia mávajú zdlhavý a progredujúci priebeh s obdobiami remisie, v tomto období môže byť pacient bez akýchkoľvek ťažkostí. Arthrostop nie je priamo určený pre ochorenia reumatologického charakteru, ale vzhľadom na rozvoj artrotických zmien klbov aj v súvislosti s vekom je vhodný na prevenciu zhoršenia základného ochorenia degeneratívnymi zmenami klbových chrupaviek v zmysle artrozy.
7. 2. 2007 dňa 0:00