Anonim:
Dobry den prajem,
chcela by som sa spytat, ci Artrostop Plus mozu uzivat aj ludia s osteoporozou, ktory uzivaju calcium, alebo je nutne pocas predpokladaneho uzivania Artrostopu calcium vynechat? Za skoru odpoved Vam dakujem.
8. 10. 2003 dňa 0:00
Prajem Vám dobrý deň a súčasne sa ospravedlňujem za neskorú odpoveď na Vašu otázku. Nemožnosť komunikácie však bola spôsobená technickými problémami.
Sme radi, že ste sa rozhodli pre užívanie produktov firmy Walmark. Arthrostop je produkt, ktorý pomáha riešiť problémy artróz a artritíd. Základnými účinnými látkami jednotlivých prípravkov sú: Glukosamínsulfát, glukosamínhydrochlorid, chondroitínsulfát, MSM, hydrolyzovaná želatína a bossweliové kyseliny. Všetky spomínané zložky napomáhajú či už znovuobnoveniu chrupavky, alebo zabraňujú jej ďalšej deštrukcii. Hydrolyzát želatíny je bohatým zdrojom aminokyselín a extrakt zo stromu Boswellia serrata má veľmi dobré analgetické a protizápalové účinky. Prípravky rady Arthrostop je možné užívať spolu s vápnikom a tiež pri osteoporóze, avšak samotnú osteoporózu nelieči. Posilňuje však väzivá, chrupavky a dodáva Vašim končatinám pevnosť.
Príjemné prežitie zvyšku leta želá Walmark.
1. 8. 2004 dňa 1:04