Veronika, TT:
Dobry den. Dnes som sa zaregiostrovala na vasej stranke.. zaujimalo by ma teda, ze ked dostanem člensku kartu mozem ju vyuzit aj v normalnej lekarni nie len na pobockach walmarku??
27. 10. 2007 dňa 12:41
Dobrý deň, členská karta klubu zdravia sa nedá využívať v lekárňach. žiaľ ani pobočky, ktoré by ste mohli využívať Walmark nemá. Zľavu na členskú kartu Klubu zdravia je možné využívať len priamo u nás a to pri dobierkovom predaji Klubu zdravia, a môžete ju využiť aj u našich zmluvných partnerov (CK Pressburg, Martinus, Husky) pri nákupe tovaru so zľavou. Okrem toho môžete zo všetkých výrobkov Walmark (zakúpiť si ich môžete v lekárňacha alebo u nás) zasielať čiarové kódy, za ktoré získavate body. Tieto body si môžete čerpať na objednávanie výrobkov alebo darčekových predmetov. Otázky týkajúce sa klubu zdravia radi zodpovieme na našej linke 0800 191 191.
29. 10. 2007 dňa 8:06