Mária, Bratislava:
dobry den, chcela by som sa vas spytat na niektore z vasich produktov, ako napriklad memo plus, ginko stim alebo lecithine, sice uz v minulosti som uzivala memo plus a nevsimla som si ze by som sa citila lepsie, tak by som sa chcela vediet ci mozem uzivat napr. memo plus alecithine naraz a ako dlho ich mozem uzivat aby som na nich neostala zavisla alebo nemali opacny ucinok a ktory z tychto produktov by bol pre mna najlepsi, ked pracujem na plny uväzok jeden cely tyzden rano a dalsi tyzden poobede a este popri tom dialkovo studujem a mam len 21 rokov, za vasu odpoved vam vopred dakujem.
6. 10. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň.
Skôr ako začnem odpovedať na Vaše otázky, rada by som sa ospravedlnila za neskorú odpoveď spôsobenú technickými problémami, v dôsledku ktorých nebolo možné zadávať odpovede v tejto rubrike.
Lecitín je prípravok, ktorý je bohatým zdrojom cholínu – jedného z vitamínov skupiny B.Užívaním produktu chránite svoj organizmus predovšetkým pred ukladaním cholesterolu v stenách ciev, čím v podstate predchádzate vzniku aterosklerózy.
Na druhej strane Memo plus je špeciálny prostriedok vyvinutý pre ľudí, ktorí potrebujú zlepšiť koncentráciu, činnosť mozgu a stimulovať pamäť.
Podobným prostriedkom je GinkoStim, ktorý má podobné zloženie a kvôli obsahu kofeínu má takisto stimulačný efekt na centrálny nervový systém človeka. Takže pokiaľ potrebujete študovať, doporučujem užívať jeden z týchto dvoch produktov.
V prvom rade je potrebné si uvedomiť, že organizmus človeka potrebuje „ dobíjať batérie“ predovšetkým dostatočným množstvom oddychu a spánku. Preto doporučujem po návrate z práce si odpočinúť, pospať, načerpať sily a až potom sa pustiť do štúdia.
Držím Vám prsty a želám veľa šťastia pri skúškach.
1. 8. 2004 dňa 1:06