veronika:
Dobrý deň, chcela by som sa spýtatať na užívanie lieku Arthrostop rapid, či mi pomôže ak mám coxarthrosis 1.sin. IIII-IV.stupeň. Ďakujem
15. 10. 2004 dňa 13:30
Dobrý deň, Veronika.
Ochorenia pohybového aparátu patria medzi stále častejšie sa vyskytujúce ochorenia a trpí nimi vysoké percento populácie. Sú zaznamenávané u stále mladších ľudí. Prípravok Arthrostop rapid predstavuje unikátny prípravok na ochranu a regeneráciu kĺbov a je určený všetkým, ktorí chcú pomôcť svojim kĺbom v regenerácii, či už při artróze, artritíde, alebo reumatoidnej artritíde. Arthrostop rapid účinkuje dvojfázovo. V prvej fáze Boswellin zmierňuje zápal a bolestivosť postihnutého kĺbu a v druhej fáze, keď už bolesť ustúpila, alebo sa aspoň zmiernila, začínajú pôsobiť dve zložky – glukosamín sulfát a chondroitín sulfát, ktoré jednak znovuobnovujú štruktúru chrupavky, jednak zabraňujú jej ďalšej degenerácii. Prípravok Arthrostop rapid patrí do skupiny látok SYSADOA – čo sú pomaly pôsobiace lieky, to znamená, že je potrebné ho užívať dlhodobo – min. 2 mesiace. Na druhej strane účinok produktu pretrváva ešte minimálne 6 týždňov po ukončení liečby. Samozrejme Arthrostop rapid užívať môžete, prípadne sa poraďte o jeho užívaní s Vašim ortopédom.Prajem príjemný deň.
31. 10. 2004 dňa 22:43