Anonim:
Dobry den, chcela by som sa spytat ake produkty by mohla moja rocna dcera uzivat na podporu imunity?
Pytala som sa lekarky a ta mi radila sirup-Echynil uzivat hlavne v jarnom a jesennom obdobi ako prevenciu. Zatial bola chora iba 2x, ale sa obavam aby nemala problémy ako ja,nakolko trpim na rozne alergie a mam oslabeny imunitny system. Dakujem Jitka
17. 4. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

v súčasnosti patrí alergia a s tým spojené rôzné prejavy k veľkým zdravotným problémom. Smutným faktom je, že každý rok sa zväčšuje počet detí trpiacich týmito prejavmi poškodenia imunity. Vo Vašom prípade je potrebné pozorne sledovať zdravotný stav dieťaťa a urobiť preventívne vyšetrenie na záchyt manifestácie vlastného ochorenia, o to viac, že ako píšete sama trpite na rôzné alergie a máte oslabený imunitný systém. V tomto veku je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že pri včasnom a správnom určení ochorenia a nastavení liečby sa dieťa dostane z problémov a dospievanie bude bezproblémové.
Čo sa týka samotných produktov, píšete, že Vaša lekárka podporila imunitu dieťaťa prípravkom Echinyl sirup. Chcem Vás len upozorniť, že ak ide o situp zo spoločnosti Walmark tak jeho užívanie sa viaže na vek a to od troch rokov. Z ďalších opatrení je treba zabezpečiť pestrú stravu, vyhýbať sa exotickým potravinám a prípadným alergénom. Tieto opatrenia Vám určite lekár rád vysvetlí a poradí.
28. 4. 2003 dňa 0:00