Petr, Moutnice:
Dobry den chcel by som sa spytat ake vlastne maju u vas vyhody clenovia klubu Walmark . Kupoval som v lekarni Spektrum imunaktive 90 tabletkove cena 424sk bezne v kazdej lekarni a u vas ako pre clena klubu walmark je cena 426sk to su vlastne co za vyhody pre clenov klubu a to nieje len pri tomto jednom vyrobku dakujem za vysvetlenie.
18. 2. 2007 dňa 11:00

Dobrý deň,

Klub zdravia nikde nedeklaruje najnižšie ceny na trhu. Každá lekáreň je samostatná jednotka a predáva za ceny, ktoré si stanoví sama. My žiaľ nemôžeme tieto ceny ovplyvňovať. Naše ceny vychádzajú z doporučených cien pre trh. Ako člen Klubu zdravia však máte výhodu hlavne vo vernostnom programe, akciových ponukách a bezplatne zasielaných informáciách - časopis Klub zdravia. Ako člen nemusíte nakupovať výrobky prostredníctvom Klubu zdravia, samozrejme si nakúpite výrobky tam, kde je to pre vás najprijateľnejšie. Nezabudnite však zaslať čiarové kódy k nám, aby ste mohli využiť vernostný program, pri ktorom môžete ušetriť.

19. 2. 2007 dňa 0:00