Katarina:
Dobry den,
som niekolkorocnou uzivatelkou vitaminov z radu Nature s Bounty, s ktorymi som velmi spokojna. Chcela by som Vas vsak poprosit o radu pre mojho priatela, ktoremu sa na chrbte, hlavne v hornej casti tvoria velke vyrazky az vredoveho charakteru. Su velmi bolestive a po niekolkych dnoch zahnisaju. Mohli by ste poradit niektory z vitaminov z radu Natures Bounty? Dakujem
21. 11. 2001 dňa 0:00

Vážená pani Palenikova !

Veľmi sme radi, že prípravky Natures Bounty, ktorých výhradným zástupcom a predajcom na Slovensku je spoločnosť Walmark , sa tešia Vašej obľube.
Koža je jedným z najdôležitejších oránov tela, pretože je vstupnou bránou do organizmu , na koži vidieť odraz pochodov prebiehajúcich v organizme a citlivo reaguje na všetky negatívne zmeny vo vnútri i mimo . Zápalove procesy kože s tvorbou vyrážok až vredov môžu mať viacero príčin.Oslabenie obranných mechanizmov kože a premnoženie patogénov,poruchy žliaz uložených v koži(tvorba potu, mazu),stresy a hormonálna dysbalancia(puberta-akné).Samozrejme aj absencia niektorých dôležitých látok potrebných pre správnu funkciu kože , môže vyvolať spomínané problémy.
Z radu Natures Bounty Vám môžem doporučiť prípravok "Zacne" s obsahom vitamínov a zincu.(min.látky nevyhnutnej pre správnu funkciu buniek kože).,"Biotín ","Zinok","Pupalka dvojročná".
Z produkcie spoločnosti Walmark možno užívať prípravky "Borak lekársky"- prípravok pri akné,lupienke,atopických ekzémoch.Obklady sa používali na rany a vredy.Ďalej možno doporučiť prípravky na báze Pupalky dvojročnej.
Veríme, že si nájdete ten správny prípravok, ktorý prinesie potrebný účinok a takto vďaka Vašej spokojnosti ostanete verní naším prípravkom.
3. 12. 2001 dňa 0:00