Pavol:
Dobry den,
moja otazka smeruje viacmenej na celu paletu produktov, ktore ponukate. Mal som napriklad MEGACECKO, VAPNIK-HORCIK-ZINOK, YUCCA, LECITIN. Chcem sa ale spytat v priebehu roka (jar, leto, jesen, zima) co a v akych mnozstvach je vhodne uzivat, aby som si aj neurobil trebars zle.
To som sa zatial nikde nedocital. Pisal som uz aj email a nedostal som odpoved.

Dakujem za odpoved.
jurca
28. 6. 2004 dňa 15:23
Dobrý deň.
Megacéčko je vitamín C 600 mg, je vhodné ho užívať najmä na jeseň na jar a v zime, vtedy je zvýšené riziko chrípkového ochorenia a je potrebné doplniť tento vitamín do nášho organizmu aby sme posilnili imunitu a vyhli sa tomuto a iným ochoreniam.
Vápnik- Horčík-Zinok je možné užívať po celý rok, Sú to minerály dôležité pre náš organizmus, môžu sa kombinovať aj s hore uvedeným megacéčkom. Pokiaľ vám užívanie prípravku nespôsobuje nijaké ťažkosti môžete ho užívať aj dlhšie napr. tri mesiace potom prestávka mesiac.
Lecitín je vhodné užívať po celý rok , má veľa pozitívnych účinkov najmä však znižuje cholesterol, zlepšuje kožné ochorenia, zabraňuje vypadávaniu vlasov, zlepšuje pamäť. Kombinovať môžete aj s hore uvedenými prípravkami.
Yucca je extraktom z rovnomennej rastliny, znižuje cholesterol ,pôsobí detoxikačne na organizmus, pri užívaní Yuccy je nutné vypiť najmenej dva litre tekutín. Môže sa k nej užívať inulín a vitamín C. Dĺžku detoxikačnej kúry pomocou yuccy by mal doporučiť váš lekár. Dlhodobé užívanie yuccy môže zmeniť vstrebávanie niektorých vitamínov alebo zvýšiť ich vylučovanie.
O vhodnosti každého prípravku pred jeho užívaním sa poraďte so svojim lekárom.
Dovidenia
22. 7. 2004 dňa 15:06