Vladimíra , Revúca:
dobry den!
mam problem s nadvahou.Mam 158cm a vazim 64kg.Skusala som pripravky ako viaredyn chromaslim a rôzne tie napoje ale neschudla som ani 1 deko. Pritom som prijimala len tekutiny a ovocie. Existuje nejaky pripravok s ktorym bi som schudla aspon 5 kg? dakujem.
18. 3. 2002 dňa 0:00
Dobrý deň !

Dnes je to už druhá otázka týkajúca sa redukcie telesnej hmotnosti a udržania si štíhlej línie. Potvrdzuje to čo som napísal v predchádzajúcej odpovedi, že problém s nadváhou je pre mnohých ľudí ozaj veľkým problémom. Otázka chudnutia sa netýka len zdravotného aspektu, ale zasahuje aj do sociálnej oblasti. Ide tu o spoločenské uplatnenie a zaradenie sa. Mnohé sociologické štúdie poukazujú na to, že ľudia so "štíhlej línie" sú viacej akceptovateľnejší v rôznych oblastiach spoločenského života. Asi najviac pri výbere zamestnania. Samozrejme nikdo si nedovolí tvrdiť, že ľudia s nadváhou sú menej schopnejší uplatniť sa. Veľa ľudí robí mnoho preto aby svojú telesnú hmotnosť dostalo do želaných hraníc. A práve to je živnou pôdou pre "zázračných dietológov" ponúkajúcich zaručené diéty, ktoré nás majú zbaviť neželaných kilogramov. Výsledok je vždy rovnaký. Stojí to veľa peňazí, návrat do pôvodnej hmotnosti je veľmi rýchly a často sa pridajú kg navyše a čo je smutné, niekedy dochádza aj poškodeniu zdravia.
Našťastie existujú už postupy a prípravky, ktoré postavili problém chudnutia a udržania si štíhlej línie na inú úroveň. Dnes je možné pri dodržaní racionálneho stravovania, primeraného pohybu a správnych produktov chudnuť zdravo a fyziologicky.
Tieto prípravky obsahujú látky, ktoré nezasahujú škodlivo do metabolizmu, ale učinkujú práve v spolupráci s biochemickými pochodmi v tele.
Podľa toho čo píšete, vyskúšali ste už viacero prípravkov bez želaného efektu. Neviem ako dlho ste používali tieto prípravky, ale je prekvapujúce Vaše tvrdenie, že ste neschudli ani 1 deko. Možno treba upraviť fyzickú aktivitu, prípadne absolvovať endokrinologické vyšetrenie na činnosť žliaz a vylúčiť problémy s metabolizmom.
Keďže Vám nezabral Viaredin koktail, doporučujem vyskúšať novinku "Chrómdiet" tablety, ktorý svojími učinnými látkami pomôže obmedziť náhle pocity hladu a chuti na sladké, zlepšuje pasáž potravy cez črevá, zvyšuje vylučovanie tukov z tela von. Bližšie informácie nájdete v katalógoch produktov spoločnosti Walmark, ktoré sú v lekárňach vystavené.
Tam si prečítate aj o ďalších produktoch na chudnutie ako je "Chróm pikolinát, Vláknina, Viaredin tablety ".
Prajem Vám, aby ste našli ten najvhodnejší prípravok, ktorý prinesie očakávaný efekt. Teším sa na skoré stretnutie.
18. 3. 2002 dňa 0:00