Anonim:
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať na presné užívanie, dobu užívania a dávkovanie ARTHROSTOPU PLUS a ARTHROSTOPU PRÁŠKU.
Tieto prípravky - pomôžu mi na zodrané kolenné kĺby ? Trpím veľkými bolesťami kolien (nie vkuse každý deň, ale raz áno, raz nie - s rôznou dobou trvania bolestí). Ďakujem.
20. 2. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

prípravky radu ArthroStop - A. Plus, A. koktail a A. tablety obsahujú účinné zložky, ktoré napomáhajú nielen obnove a regenerácii poškodenej chrupavky, ale majú aj protizápalové účinky a odstraňujú alebo zmierňujú prejavy bolestivosti. Výhodou je možnosť vzájomnej kombinácie týchto prípravkov (koktail na výživu kĺbov a tablety na obnovu, regeneráciu chrupavky s protizápalovým účinkom), kedy sa vhodne dopĺňajú aktívne látky jednotlivých prípravkov.
ArthroStop Plus sa užíva až 3 tablety denne po dobu 4 - 12 týždňov, zopakovať po 2 mesiacoch.
ArthroStop tablety (so zelerom) sa užívajú 1 tabletu 2x denne, najlepšie ráno a na obed.
ArthroStop koktail slúžiaci na výživu kĺbov sa doporučuje užívať v dávkach 1x denne 12g prášku rozpustiť v 200 ml vody.
Treba zdôrazniť, že užívanie týchto prípravkov musí byť dlhodobejšie, aspoň 4 až 12 týždňov, ale pozitívny účinok trvá taktiež dlhý čas, až 2 mesiace. Výhodou je, že na rozdiel od bežne používaných protizápalových a protibolestivých prípravkov nemajú spomínané prípravky typu ArthroStop výrazné vedľajšie účinky, hlavne čo sa týka poškodenia žaludočnej sliznice a následných problémov tráviaceho traktu.
24. 2. 2003 dňa 0:00