Manea, Liptovský Mikuláš:
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako je to s cenami liekov. Na Vašej web-stránke ponúkate Imunospektrum za 446., Sk, v akcii za 424., Sk. Mne sa ho včera podarilo kúpiť v lekárni za 402., Sk. Takže mi z toho vychádza, že sa mi ani neoplatí objednávať Vaše výrobky na dobierku. Ako je to s cenotvorbou Vašich výrobkov?
11. 1. 2007 dňa 10:01
Vážená pani Paulíková

ceny, za ktoré predávame výrobky prostredníctvom dobierkového predaja vychádzajú z priemerných cien toho ktorého produktu na trhu a sú stanovené s najlepším vedomím a svedomím ponúknuť zákazníkovi čo najzaujímavejšiu cenu. Pritom nedeklarujeme, že táto cena je najnižšia na trhu. Najväčšou výhodou dobierkového predaja nie je nižšia cena oproti cenám v lekárňach , ale pohodlný nákup s doručením do domu. Ceny našich produktov sa líšia od lekárne k lekárni, značné rozdiely v cene konkrétneho produktu  zaznamenávame aj na základe údajov z jednotlivých regiónov.  Ak lekáreň predáva lacnejšie, je to jej obchodná politika, nakoľko o tom, aká bude  finálna cena produktu,  rozhoduje výlučne konkrétna lekáreň. Naša spoločnosť jej nijako nemôže zasahovať do procesu cenotvorby.

Hlavnou výhodou Klubu zdravia je využívanie vernostného programu - zbieranie čiarových kódov a nakupovanie za získané body. Samozrejme, že  je pre Vás výhodnejšie nakupovať tam, kde je to pre Vás lacnejšie. To však nevylučuje využívanie vernostného programu a ostatných výhod Klubu zdravia.

Váš zákaznícky servis Klubu Zdravia WALMARK

24. 1. 2007 dňa 0:00