🍏🍏 + 🍏 Akcia 2 + 1 na celé portfĺio práve teraz! Viac informácií nájdete TU. 🍏🍏 + 🍏
Lenka, Martin:
chcela by som sa vas opytat? ked uzivam antibiotika alebo po menzese tak mam problem ze vzdy dostanem zapal posvy. Prejavuje sa to svrbenim a ked som nahodov v spolocnosti tak mi je to dost neprijemne. hygienu dodrziavam pravidelne. existuje nieco aby som sa tomu vyhla?
22.3.2006 dňa 12:57
Dobrý deň, počas užívania antibiotík je vždy potrebné podávanie aspoň B-komplexu, vo Vašom prípade by som odporúčala eubiotiká - napr. Hylak forte 3x15 kv., ktorý upravije črevnú floru. Antibiotiká ju ničia, mení sa pH prostredia a dochádza k pomnoženiu kvasiniek, ktoré sú príčinou svrbenia, súčasne môžu byť aj redšie stolice a podobne. Dôležitý je aj výber spodného prádla, pri umývaní nepoužívajte sprchové gély, ale cielené prípravky pre intímnu hygienu žien.Nevhodné sú aj sedacie kúpele. Aktuálny stav je potrebné riešiť cez spádového gynekologa.
23.3.2006 dňa 21:12