Michaela, Buzica:
APrajem pekny den, chcela by som sa opytat ci mozem uzivat produkt Femine plus v kombinacii so zralocou chrupavkou, ci to nesposobi nejake vedlajsie ucinky popripade ci sa navzajom nebudu nejako negativne ovplyvnovat. Dalsia moja otazka je ci konzumacia mlieka alebo mliecnych produktov nejako ovplyvnuje uvolnovanie vitaminov v tele? Vopred dakujem za odpoved.Pekny den.
31. 3. 2004 dňa 15:54
Oba prípravky sú určené najmä pre ženy. Femine plus ob sahuje komplex vitamínov a minerálov dôležitých na zachovanie zdravia a vitality žien v každom veku a navyše aj extrakty z liečivých bylín, ktoré slúžia na riešenie ženských problémov .Žraločia chrupavka je bohatým zdrojom vápnika a fosforu a odporúča sa užívať na posilnenie kĺbov a chrupaviek ako doplnková terapia pri zápale kĺbov ako aj pri začínajúcej osteoporóze. Prípravky môžete kombinovať.
Konzumácia mlieka môže ovlyvniť vstrebávanie vitamínov.
Ak mlieko je plnotučné zlepšuje sa vstrebanie vitamínov A, D, E, K /vitamíny rozpustné v tukoch/. Čím menej tuku mlieko obsahuje tým sa zníži vstrebávanie vitamínov rozpustných v tukoch. AK vám mlieko spôsobuje tráviace problémy- hnačky, nedochádza vtedy k vstrebaniu vitamínov z čreva.
5. 4. 2004 dňa 8:55