Diskusia - DEŇ NARCISOV - 15. APRÍLA, UŽ 15. KRÁT!

Spoločnosť Walmark, s.r.o. sa aktívne zapojila do podpory Ligy proti rakovine.  „Poslaním spoločnosti Walmark ako najväčšieho výrobcu výživových doplnkov a voľno predajných liekov v strednej a východnej Európe je poskytovať produkty špičkovej kvality a viesť našich zákazníkov k zodpovednému prístupu k vlastnému zdraviu. Práve zdravie je to čo nás spája s Ligou proti rakovine. Našou úlohou je orientovať ľudí na preventívnu starostlivosť o svoje zravie, poslaním Ligy proti rakovine je pomoc tým, ktorí touto zákernou chorobou trpia,“ objasňuje motívy  spolupráce Ing. Radim Mládenek, riaditeľ spoločnosti.

Pridať príspevok

  • Liga proti rakovine

    20.2.2012 16:36:09 Anna Garguláková
    Už 20 rokov si kupujem žltý narcis, prispievam na dobrú vec, Aj moja maminka zomrela na rakovinu, no veda pokročila a dá sa už liečiť.. Takže prajem všetkým skoré uzdravenie.

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.