Každý mesiac súťaž o balíček produktov

Pre všetkých členov Klubu zdravia sme pripravili na internete súťaž o balíček produktov v sume 500 Sk.

1.2.2007

Každý mesiac uverejníme na stránkach Klubu zdravia v časti Súťaže novú súťažnú otázku. Pravidlá sú jednoduché! Súťaže sa môže zúčastniť každý člen Klubu zdravia Walmark. Pokiaľ nie ste členom a chcete aj Vy získať možnosť vyhrať balíček plný zdravia, musíte sa najprv zaregistrovať do Klubu zdravia.

V prípade, že správne odpoviete na súťažnú otázku, budete zaradený do zlosovania o balíček. Výsledky budú známe najneskôr do 15 dňa nasledujúceho mesiaca. Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže!

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2015