Poďakovanie za výrobky

Vážení pracovníci Walmarku, chcem sa Vám poďakovať za Vaše výrobky. Asi pred rokom ma sestra presvedčila, aby som sa prihlásila do Klubu zdravia Walmark.

29.1.2007

Po preštudovaní prvého katalógu som objednala viac produktov, medzi nimi aj GinkoPrim. S manželom sme už starší, zisťujeme, že občas zabúdame, tak som verila, že GinkoPrim nám pomôže. Bola som prekvapená po čase, že tabletky ozaj pomáhajú a naviac aj na zlepšenie sluchu. Ďalšie balenie nám darovala sestra a už uvažujem o kúpe ďalšieho balenia. Poradila som Vaše výrobky aj priateľke.

Ešte raz ďakujem za Vaše dobré výrobky, užívajú ich aj syn a vnučka. Ďakujem za katalógy, kde si môžeme podrobne prečítať účinok jednotlivých produktov. Pozdravujem Váš kolektív a prajeme Vám dobré zdravie a veľa dobrých výrobkov pre nás - zákazníkov.

Gizela Uličná, Margecany

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.