Dobrou starostlivosťou o svoje zdravie získajte teraz bonusy navyše...

Dobrou starostlivosťou o svoje zdravie získajte teraz bonusy navyše...

Publikované: 20.04.2009

Zobrazenie: 0

Tučný bonus a vysoká kvalita

Chcete sa dobre starať o svoje zdravie a získať kredit na ďalšie nákupy? Teraz môžete mať oboje naraz. S výrobkami spoločnosti Walmark dostávate výhody hneď dve.

Prvou je nezanedbateľná prvotriedna kvalita produktov spĺňajúca podmienky tzv. správnej výrobnej praxe (GMP). Produkty Walmark sa tak vyrábajú v nadštandardných podmienkach, ktoré platia pre výrobu liečiv.

Druhú výhodu predstavuje bonus vo forme „Walmark korún“. Nepotrebujete na ne peňaženku ani pokladničku. Môžete za ne získať ďalšie produkty alebo reklamné predmety zadarmo.

Ako na to?

Nevyhadzujte čiarové kódy výrobkov Walmark. Každý má pridelenú určitú bodovú hodnotu. Tieto body sa vám budú zbierať na vašom osobnom konte. Môžete ich použiť na ďalší „nákup“ výrobkov priamo u výrobcu v Klube zdravia Walmark. Tomu sa hovorí investícia s návratnosťou!

Takže – nakupujete a vlastne si sporíte.

Stačí sa len zaregistrovať ako člen Klubu zdravia Walmark na stránke www.klubzdravia.sk alebo písomne na adrese Walmark s. r. o., P. O. BOX A-70, 010 01 Žilina. Budete zaradení do databázy Klubu zdravia a budete mať možnosť využívať výhody bezplatného členstva.