Vianoce sa blížia! Nájdite pre blízkych vhodný darček!

Vianoce sa blížia! Nájdite pre blízkych vhodný darček!

Publikované: 25.11.2020

Zobrazenie: 1115

Vianoce sú sviatkami pokoja a pohody s našimi najbližšími. Každý z nás chce pre svojich blízkych nájsť ten správny darček, ktorý ich skutočne poteší. Zvlášť tento rok je dôležité myslieť na zdravie. Preto vám ponúkame sortiment produktov, aby si každý z vašej rodiny tento rok našiel pod stromčekom darček, ktorý podporí jeho zdravie a vďaka ktorému vstúpi do nového roku správnou nohou.

PROENZI

Ak vašich rodičov či starkých trápia kĺby, darujte im niektorý z produktového radu Proenzi. Proenzi 3 Plus je rýchlo vstrebateľný krém, ktorý obsahuje glukozamín, chondroitín a kolagén a je vhodný pre všetky kĺby a spojivové tkanivá. Proezi Intensive obsahuje výťažky z tradične používanej vŕby bielej a kurkumy dlhej, ktoré pomáhajú udržať kĺby zdravé, pružné a pohyblivé. Proenzi Plus aj Proenzi Intensive sú dostupné aj v špeciálnych výhodných limitovaných edíciách.
 

PROSTENAL

Ak poznáte niekoho, koho trápia problémy s prostatou, ideálnym vianočným darčekom môže byť Prostenal Control. Tento výživový doplnok, ktorý je tiež k dispozícii v mimoriadne výhodnej limitovanej edícii, kombinuje tradične užívané rastlinné extrakty a živiny, ktoré podporujú celkové zdravie prostaty. Udržuje tiež správnu funkciu močových ciest a má priaznivý vplyv na vitalitu.
 

GinkoPrim MAX

Nielen vaši starí rodičia by sa určite potešili, keby pod stromčekom našli GinkoPrim Max. Tento vysokokvalitný výťažok z Ginkgo biloby totiž podporuje aktivitu mozgu a prispieva k mentálnej výkonnosti, s pribúdajúcim vekom pomáha udržovať pamäť, koncentráciu a duševnú pohodu.
 

MARŤANKOVIA

Samozrejme sme na Vianoce nezabudli ani na deti, veď práve tie sa na darčeky tešia vždy najviac. Doprajte im tieto Vianoce obľúbených Marťankov, ku ktorým v rámci limitovanej edície dostanú aj štýlový darček, vodné ufo!
 

LIMITOVANÉ BALÍČKY

Ak sa neviete rozhodnúť, aký produkt svojim blízkym darovať, môžete siahnuť po jednom z limitovaných balíčkov, ktoré obsahujú vždy niekoľko rôznych produktov. K dispozícii je balíček s produktmi na očistu a podporu imunitného systému, balíček na podporu imunity a tiež balíček s produktmi na zdravé starnutie a ochranu buniek. Každý balíček zároveň obsahuje štýlovú darčekovú tašku.