+ Prečo sa zaregistrovať?

Registrácia nového užívateľa

Pokiaľ už ste členem Klubu zdravia WALMARK a vlastníte členské číslo, nemusíte sa registrovať. Stačí keď pre prihlásenie použijete Vaše členské číslo a priezvisko.

Použiť informácie z Facebooku

Základné informácie

Na uvedenú e-mailovú adresu Vám pošleme potvrdenie o úspešnej registrácii.

Prihlasovacie údaje

Teraz si zvoľte prístupové heslo na Vašu osobnú stránku v Klube zdravia Walmark.

+ Zobraziť viac položiek
 

SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV PRE ÚČELY REGISTRÁCIE

Zaškrtnutím políčka nižšie udelíte súhlas so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov spoločnosťou WALMARK, a.s., so sídlom Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, IČO: 00536016 (ďalej len „WALMARK“), za účelom registrácie a členstva vo Vernostnom programe WALMARK na webových stránkach a čerpan výhod s tým spojených. Spracovanie údajov je vykonávané na základe Vášho súhlasu, ktorý udeľujete dobrovoľne a môžete ho kedykoľvek bezplatne odvolať.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov a Vašich právach nájdete v Zásadách ochrany súkromia.

SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV PRE ZASIELANIE OBCHODNÝCH OZNÁMENÍ

Zaškrtnutím políčka nižšie udelíte súhlas so spracovaním Vášho mena, priezviska, poštovej adresy, telefonického a e-mailového kontaktu spoločnosťou WALMARK, a.s., so sídlom Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, IČO: 00536016 (ďalej len „WALMARK“) za účelom zasielania obchodných oznámení obsahujúcich informácie o novinkách, zľavách, akciách a pod. Za vyššie uvedeným účelom Vás môžeme kontaktovať SMS správou, telefonicky, e-mailom alebo poštou. Spracovanie údajov je vykonávané na základe Vášho súhlasu, ktorý udeľujete dobrovoľne, a môžete ho kedykoľvek bezplatne odvolať.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov a Vašich právach nájdete v Zásadách ochrany súkromia.

V prípade, že sa vám po odoslaní formulára nezobrazí oznámenie o úspešnej registrácii, prosíme, pokúste sa vyplniť formulár opätovne.
Po registrácii budú Vaše údaje spracované a prvú klubovú zásielku obdržíte v priebehu niekoľkých týždňov.

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

Subnavigacia


 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.