Anonymné:

Dobry den, mozem sa spytat na zaruku Proenzi artrostop 180 ks, chcem to kupit ako darcek staryn rodicon , ale viem ze este maju na dobratie ine lieky. Dakujem

4.8.2018 dňa 10:44
Goldfeder, Poprad:

Dobrý deň,nedávno som vám poslala čiarové kódy. Ako zistím, či mi boli body prípísané ? Alebo, ako zistím aktuálny stav mojich bodov ?

2.8.2018 dňa 19:35
Anonymné:

Dobrý den prajem,mohla by som Vás poprosiť o vysvetlenie týchto výrazovZ:vpravo v CC projekcii v MQ žľazové zahustenie veľkosti 10 x5 mm,bez poruchy architektoniky,bez zrejmého korelátu v šikmej projekcii,BIRADS 3.Bez patologických zhlukov MK.

26.7.2018 dňa 11:35
Anonymné:

dobry den.kde sa da vlozit klientsky kod

25.7.2018 dňa 20:18
Ján, Bratislava:

Dobrý deň,dostal som od Vás poštou leták s ponukou na zľavu na niektoré produkty. Chcel som si objednať Prostenal FORTE 90 tabliet, ktorý je v tejto ponuke. Ale takýto tovar som na Vašom e-shope nenašiel (našiel som len balenia 30 a 60 tabliet).Načo je potom tá Vaša ponuka dobrá?

24.7.2018 dňa 7:08
Ana, Bratislava:

objednala som cez e-shop produkty... po odoslaní objednávky sa objavil text s číslom účtu (vášho), preklikla som to a už sa k nemu neviem dostať... Nikde nezverejňujete číslo účtu ani v obchodných podmienkach, ani sa nikde nedá pozrieť ani vytlačiť, ani pri mojej objednávke nie je uvedené... tak ako zaplatiť???

23.7.2018 dňa 18:05
Ivan, Bratislava:

Kde sa docitam o veľkej letnej súťaži? Ďakujem.

21.7.2018 dňa 19:54
Anonymné:

Dobrý deň.Mám intoleranciu na histamín, a kazeínovú intoleranciu.Chcem sa opýtať, ktoré produkty ? /resp. probiotika/ doporučujete ? Momentálne užívam probiotika Biopron9, ale aj ten obsahuje jednu zložku lactobacillus casei, môže to byť problém?Ďakujem.

21.7.2018 dňa 5:44
Milan, Sliač - Hájniky:

Kde nájsť informácie o "Veľká letná súťaž",kde je možné poslať číslo účtenky. Ďakujem

19.7.2018 dňa 12:43
Anonymné:

Dobrý deň. Pri zaevidovaní do klubu členstva Walmark som od Vás dostal uvítací zľavový kupón hodnote 15 %. Pri objednávke tovaru som chcel použiť uvedenú zľavu, no žiaľ ihneď sa mi zobrazil texte "neplatné číslo kupónu". Dá sa číslo overiť alebo mi priradíte iné, keďže som zľavu "darček" samozrejme nevyčerpal? Ružička

16.7.2018 dňa 7:39