Viete, že...

 • Pre zdravé srdce, cievy a krvný tlak

  Dátum: 25.9.2017Počet reakcií: 0

  Vedeli ste, že srdce ako svalová pumpa si nemôže nikdy oddýchnuť? Je to orgán, ktorý funguje nepretržite. Jeho hlavnou úlohou je rytmicky pumpovať krv tepnami a cievami po celom tele. Priemerne 72-krát za minútu, 2,5 bilionkrát za život. Kvalita funkcie srdca priamo aj nepriamo ovplyvňuje fungovanie ďalších orgánov a mechanizmov v tele. Je absolútne zásadné pre okysličovanie tkanív, transport živín v organizme, vitalitu aj celkové fungovanie organizmu. Srdcový sval je veľmi špecifický a nepodobá sa žiadnemu inému v tele.

 • Nedostatok vitamínu D trápi populáciu

  Dátum: 2.5.2017Počet reakcií: 0

  Podľa výskumu trpia nedostatkom vitamínu D až štyria z piatich ľudí.* Tento dôležitý vitamín je v tele zodpovedný za rad funkcií. Prispieva k dobrému stavu kostí, zubov, svalov, ale aj k správnemu fungovaniu imunitného systému. Je jedným z mála vitamínov, ktoré si naše telo dokáže vyrobiť, a to vďaka pôsobeniu slnečného žiarenia. Toho sa nám ale teraz aj napriek blížiacej sa jari príliš veľa nedostáva, aj preto je treba vitamín D telu dodať iným spôsobom. Jeho nedostatok totiž stojí za rôznymi nepríjemnosťami aj závažnejšími zdravotnými problémami.

 • Osem napovedajúcich signálov, že vášmu telu chýba vitamín D

  Dátum: 26.4.2017Počet reakcií: 0

  Vedeli ste, že len 10 % vitamínu D sa do tela dostáva potravou? Zvyšných 90 % déčka totiž naše telo získava zo slnečných lúčov. Až štyrom z piatich z nás ale tento „slnečný vitamín" chýba,* čo naše telo ani v najmenšom neteší. Jeho nedostatok môže súvisieť s radom nepríjemností aj závažných problémov.

 • Príčiny nachladnutia? Ľuďom chýba vitamín D a slnečný svit, varujú vedci.

  Dátum: 24.10.2016Počet reakcií: 1

  Trápia vás zimné choroby? Príčinou môže byť nedostatok vitamínu D. Jeho nízka hladina ohrozuje viac ako polovicu populácie – oslabuje imunitu, súvisí s obezitou a podnecuje nádorové bujnenie.

 • VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY spoločnosti Walmark, a.s.

  Dátum: 23.10.2016Počet reakcií: 5

 • Tipy, ako celoročne podporovať detskú imunitu

  Dátum: 18.9.2016Počet reakcií: 0

  Ako sa postarať o to, aby vaše dieťa prečkalo chladné dni zdravé, usmievavé a bez vreckovky pri nose? Podporujte celoročne jeho imunitu. Poradíme vám, ako na to.

 • Rozhovor s primárom MUDr. Jánem Boženským o detskej imunite

  Dátum: 21.8.2016Počet reakcií: 0

  Rodičia musia prijať fakt, že sa imunitný systém detí učí správne fungovať a v určitom období budú ich deti častejšie choré. Čítajte zaujímavý rozhovor s primárom MUDr. Janem Boženským.

 • Skoncujte s cestovateľskou hnačkou, užite si dovolenku naplno!

  Dátum: 5.8.2016Počet reakcií: 0

  Hnačka je nočnou morou mnohých cestovateľov. Nenechajte si pokaziť dovolenku a buďte pripravení. Vybavte sa vhodnými prípravkami, dodržujte hygienické zásady, a aby sa neobjavili nepríjemné problémy, držte sa nasledujúcich odporúčaní. Kľudná a pohodová dovolenka začína pri zdravom trávení!

 • Priaznivý vplyv Guarany

  Dátum: 18.7.2016Počet reakcií: 0

  Guarana pomáhá povzbudzovať a udržovať fyzickú výdrž i mentálnu výkonnosť. Pomáha udržať  koncentráciu, bdelosť, je vhodná pri nervovom či fyzickom vypätí.

 • Padanie vlasov a jeho najčastejšie príčiny

  Dátum: 23.6.2016Počet reakcií: 0

  Už ste zúfalí z toho, že po vás na zemi zostávajú chumáče vlasov a začínajú sa vám tvoriť nepekné lysiny? Prečítajte si, aké sú príčiny padania vlasov a ako sa im dá predchádzať.

 • Padanie vlasov a ako mu predchádzať

  Dátum: 20.6.2016Počet reakcií: 0

  Chcete sa zbaviť zvýšeného padania vlasov? Prečítajte si naše rady, ako sa mu dá predchádzať. Kvalitnou stravou, správnou starostlivosťou a vhodnými výživovými doplnkami.

 • Prejavy nedostatku horčíka

  Dátum: 18.6.2016Počet reakcií: 2

  Ste podráždení, náladoví a trpíte nespavosťou? Možno za to môže nedostatok horčíka. Prečítajte si o ďalších reakciách vášho tela na nedostatok tohto dôležitého minerálu.

 • Ako si zregenerovať kolenné kĺby

  Dátum: 15.6.2016Počet reakcií: 0

  Stuhnutosť kolenných kĺbov a ich bolesť sa môžu objaviť znenazdania. Aby ste týmto problémom predišli, je dôležité pozorne sa venovať starostlivosti o kĺby.

 • Bolesť kĺbov v rukách a kolenách: Prejavy a príznaky reumy

  Dátum: 13.6.2016Počet reakcií: 0

  Bolia vás kĺby v rukách a kolenách? Možno sa u vás začala prejavovať reuma. Prečítajte si o jej najčastejších príznakoch.

 • Kĺby

  Dátum: 10.6.2016Počet reakcií: 0

  Starajte sa o svoje kĺby. Dbajte na zdravý životn.ý štýl, ale aj na doplnenie potrebných minerálov a vitamínov pomocou špeciálnych výživových doplnkov, kozmetických a zdravotníckych prostriedkov od renomovaného českého výrobcu.

 • Príznaky zápalu močových ciest

  Dátum: 8.6.2016Počet reakcií: 0

  Medzi prvé príznaky zápalu močových ciest patrí bolesť v podbruší. Človeka tiež často nutká na močenie, ale s produkciou iba malého množstva moču. Ďalej pri močení môžeme cítiť nepríjemne rezavú a pálivú bolesť, najmä ku koncu močenia.

 • Baktérie v tele: ako nám pomáhajú? Kľúčom k zdraviu je vyvážená črevná mikroflóra

  Dátum: 6.6.2016Počet reakcií: 2

  Ako upozorňoval už Hippokrates: základ zdravého fungovania organizmu začína v čreve. Naopak – nevyvážená črevná mikroflóra spúšťa mnohé ochorenia a alergie. Ako sa starať o svoju mikrobiotu, aby nám bola prospešná?

 • Lámavé nechty: čo je na vine?

  Dátum: 3.6.2016Počet reakcií: 0

  Potrebujete zistiť, čo stojí za zvýšenou lámavosťou vašich nechtov? Zoznámte sa s najčastejšími príčinami lámavosti nechtov.

 • 7 cvikov na stuhnuté bedrá

  Dátum: 1.6.2016Počet reakcií: 0

  Cítite po dlhej chôdzi alebo pri rannom vstávaní nepríjemnú bolesť v bedrách? Zbavte sa stuhnutosti a vyskúšajte niektorý zo 7 odporúčaných cvikov na uvoľnenie bedier.

 • Horčík a jeho význam pre ľudské telo

  Dátum: 30.5.2016Počet reakcií: 1

  Horčík je minerál, ktorý naše telo potrebuje na správnu funkciu nervového a svalového systému. Prečítajte si ďalšie pozitíva horčíka a doprajte ho svojmu organizmu.

predchádzajúce 1234

ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.