Vernostný program

Veľmi si vážime, že ste našimi členmi a vieme, že netrpezlivo čakáte, kedy sa s vami podelíme o nový vernostný program. Čakanie na nový vernostný program bolo skutočne dlhé a my vám veľmi ďakujeme za trpezlivosť. Teraz by sme vám radi predstavili vernostný program, ktorý by vám mal priniesť množstvo výhod.

Tento vernostný program stále však nie je úplne dokončený, snažíme sa ho zlepšovať a prinášať vám ďalšie výhody.

Základný princíp programu spočíva v zaradení jednotlivých členov Klubu zdravia do dvoch základných skupín (GOLD a SILVER). Do skupiny GOLD budú zaradení klienti, ktorí nakúpili v uplynulých 365 dňoch za viac ako 150 €, do skupiny SILVER budú zaradení klienti, ktorých objednávky presiahli hodnotu 95 €. Pre jednotlivé skupiny sú nastavené individuálne zľavy, pre členov GOLD je nastavená trvalá zľava 8 % a pre členov SILVER činí potom zľava 4 %.

Tieto zľavy sa dajú aj kombinovať s inými marketingovými akciami, ktoré sú bežne na webe spustené. (Napríklad: pokiaľ je povedzme v Klube zdravia 20 % zľava na Prostenal, zákazník v skupine GOLD má automatický zľavu nastavenú na 28 %).

Ak zákazník za 365 dní nenakúpi a jeho čiastka sa tak zníži pod 95 €, je ako člen programu preradený do nižšej skupiny, ktorá nemá tieto výhody a trvalé zľavy. Pred vypršaním finančného minima je zákazník vždy informovaný e-mailom, prípadne telefonicky.

Okrem zliav sme pre vás pripravili rad darčekov za vaše nákupy, ktorými vás chceme odmeňovať. Môžete sa teda tešiť na zábavné, ale zároveň praktické darčeky.

Na čo všetko sa teda môžete tešiť v novom Vernostnom programe?

• Trvalé zľavy vo výške 8 % alebo 4 % po dobu 365 dní;
  • ďalšie zľavy v rámci marketingových akcií;
  • hodnotné darčeky ako pozornosť k vašim nákupom;
  • zvýhodnený program „Doprava zdarma“ pri nákupoch za 20 € alebo 25 €;
  • možnosť bezplatnej konzultácie vašich zdravotných problémov s našimi lekármi prostredníctvom vášho účtu alebo emailom;
  • 4-krát ročne časopis Klubu zdravia;
  • každý mesiac 10 nových článkov o zdraví a zdravom životnom štýle.

Toľko ľudí už využilo náš
vernostný program

Pýtate sa nás

Som vaším zákazníkom a mám svoje klientske číslo, musím sa do programu znovu zaregistrovať?

Je členstvo v klube skutočne bezplatné?

Môžem sa prípadne z Klubu zdravia odhlásiť?

Ako zistím, v akej kategórii vernostného programu sa nachádzam?

Kedy sa stanem členom skupiny GOLD alebo SILVER a ako dlho môžem v tejto skupine zostať?

Položiť otázku

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016