Vaše skúsennosti

 • Vážení pracovníci spoločnosti Walmark!

  Dátum: 3.5.2012Počet reakcií: 2

  Zasielam vám krásny pozdrav a s ním i včielku Jelly, ktorú som vlastnoručne vyrobila. Dúfam, že vás ňou poteším a že sa vám bude páčiť. Veľmi ma potešil nový výrobok zo včelej materskej kašičky – Royal Jelly. Môj dedko bol včelár, preto v minulosti som ju pravidelne užívala na posilnenie môjho zdravia. Chystám sa Royal Jelly užívať. Som dlhoročná členka klubu Walmark a s výrobkami, ktoré som doteraz užívala som veľmi spokojná.
  V závere pridávam básničku:

  Včela a kvety.
  Daj mi medu tulipán!
  Nedám! Ja som skúpi pán.
  Daj mi peľu, margarétka!
  Chyť si ho na sosáčik, lebo môj peľ potom lieta...

  Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
  Zdenka

 • Vážení priatelia!

  Dátum: 3.5.2012Počet reakcií: 1

  Dovoľujem sa pripojiť k množstvu tých Vašich čitateľov, ktorí už vyslovili svoju spokojnosť s Vašimi produktami. Veľmi sa mi páči, že sa čo najviac opieratete o prírodu a prírodné lekárstvo. Vašou členkou som už niekoľko rokov a pozorne sledujem nové produkty, ktoré sú v ponuke.Kupujem si ich v lekárni podľa potreby. Keďže rada lúštim krížovky, tak som Vám tú predošlú poslala. Bolo pre mňa milým prekvapením, keď som bola medzi vylosovanými lúštiteľmi a okrem mnou zvoleného darčeka som obdržala ešte krabičku s novým výrobkom Vápnik-Horčík-Zinok AQUAMIN . multiminerálny komplex z morských rias. Podľa návodu som ho začala brať denne jednu tobolku celý mesiac. Dnes už môžem povedať, že je to malý zázrak. Tento komplex z morských rias maximálne vyhovuje môjmu organizmu. Takto náhoda prispela k tomu, že som si našla preparát, ktorému mienim ostať verná. Ďalšiu krabičku som si hneď kúpila v lekárni. Po troch mesiacoch môžem povedať, že sa to priaznivo odráža na stave mojich vlasov ale i pohyblivosti článkov prstov, nakoľko mám dedičné dispozície na kostné výrastky.

  Teším sa na Vaše nové výrobky,. S poďakovaním a pozdravom
  Mgr.Danica Janečková

 • Milá redakcia

  Dátum: 6.4.2011Počet reakcií: 0

  Nepatrím síce k aktívnym členom Klubu zdravia, ale časopis si pravidelne prečítam celý. Mám 3-mesačné bábätko a pred tehotenstvom a počas tehotenstva a aj po pôrode užívam výživový produkt Pregnium. Vďaka nemu sa cítim výborne, bábätko dojčím. Ale mám skúsenosti aj s ďalšími výrobkami -  Benosen, GinkoPrim a pre staršieho syna kupujem Marťankov, a všetkým môžem vrelo odporúčať. Želám vám veľa spokojných zákazníkov.                 

  S pozdravom Ľuba Medveďová Stražovcová

 • Vážení

  Dátum: 6.4.2011Počet reakcií: 0

  posielam Vám moje skúsenosti s produktmi Santoin.
  Mám dosť problematické zuby, často sa mi zapaľovali ďasná. Už dávnejšie som objavila vo Vašej ponuke produkty Santoin. Najprv som začala používať zubnú pastu a potom som k nej pridala aj ústnu vodu. Veľmi som prijala účinné zložky čínskej liečivej rastliny Macleya cordata, lebo vlastne vo Vašich výrobkoch uprednostňujem liečenie prírodnými produktami. Tiež sa mi páči aj príjemná chuť. Zápal ďasien mám pod kontrolou, krvácanie celkom ustúpilo. A svieži dych po ústnej vode tiež oceňujem. Takže len dobré skúsenosti, ďakujem za Santoin.
  Prajem pekný deň, veľa úspechov vo Vašej prospešnej práci pre naše zdravie.
  Dlhoročná členka Vášho klubu: Mária SCHWARCZOVá

 • Dobrý deň

  Dátum: 5.4.2011Počet reakcií: 0

  mám 47 rokov, pracujem ako učiteľka ZŠ a som niekoľkoročnou členkou klubu zdravia. Vaše produkty si zvyknem objednávať jednak na dobierku, ale najmä si ich kupujem v lekárňach vo Svite alebo v Poprade (najmä vitamíny a koenzým Q 10). Napriek tomu, že som už takmer štyri desaťročia športovkyňou - vytrvalostnou bežkyňou, choroby sa mi nevyhýbajú, čo zrejme súvisí i so skutočnosťou, že som alergička. Keď som pred časom (jar 2010) ochorela, tak som sa radila s mojím praktickým lekárom  čo robiť, aby som čo najdlhšie vydržala zdravá. Odporučil mi ImunActiv s komentárom, že počas obdobia , keď ho užíval jeho syn, vydržal bez ochorenia. Tak som to skúsila i ja, a oplatilo sa.

  Počas horúcich letných dní a pomerne dobrého jesenného počasia som však na ImunActiv zabudla. Stačilo však prudké ochladenie - a pred dvoma týždňami sa choroba sa ohlásila opäť. A ja som si opäť spomenula na ImunActiv - škoda, že neskoro...

  Počas dvoch týždňov strávených v posteli " s nepriateľkou chorobou" som si uvedomila, že takéto zabúdanie sa mi vypomstilo. Navyše, konečne som si poriadne prečítala i Váš vernostný program (ktorý som doteraz na vlastnú škodu vôbec nevyužívala!) a informácie o možnostiach nákupu za Wk. Verím, že ako poučenie mi to stačilo - radšej investovať do prevencie ako riskovať práceneschopnosť a neprítomnosť v zamestnaní.  S pozdravom RNDr. Danica Božová

 • Dobrý deň

  Dátum: 5.4.2011Počet reakcií: 0

  Obdržala som ďalšie číslo šasopisu "klub zdravia" a musím sa priznať, že ho hltám pohľadom jedna radosť : ) už neraz mi dal cenné informácie do života a pomohol mi s riešením rôznych problémov tak, ako výrobky SANTOIN. Aj preto som sa Vám rozhodla napísať. Trpela som citlivosťou ďasien, odhalenými krčkami na zúbkoch. Ale odkedy používam zubnú pastu SANTOIN, problémy sa vytratili a nemám problém miešať rôzne jedlá, chute a dopriať si všetko, na čo mám chuť : ) Dokonca som spojila príjemné s užitočným. Vyriešila som problém a robím si radosť darčekmi z vernostného programu.  SANTOIN má len jednu chybu a to, že ho nie je dostať vo všetkých krajinách európy.

  S prianím pekného dňa Zuzana Jaskova

 • Vážená redakcia

  Dátum: 7.2.2011Počet reakcií: 0

  Keď som zbadala vo vašich produktoch výživový doplnok Hlivu ustricovú, veľmi som sa potešila. O jej skvelých účinkoch som dosiaľ iba čítala. Teraz som sa o nich mohla aj presvedčiť. A je to naozaj pravda. Používam ju v rámci prevencie vírusových ochorení ana udržanie správnej hladiny cholesterolu. Naozaj pomáha. Ďakujem    Milena Miková, Margecany

 • Dobrý deň,

  Dátum: 6.2.2011Počet reakcií: 0

  Obdržala som ďalšie číslo časopisu "klub zdravia" a musím sa priznať, že ho hltám pohľadom jedna radosť : ) už neraz mi dal cenné informácie do života a pomohol mi s riešením rôznych problémov  tak, ako výrobky SANTOIN. Aj preto som sa Vám rozhodla napísať. Trpela som citlivosťou ďasien, odhalenými krčkami na zúbkach. Ale od kedy používam zubnú pastu SANTOIN, problémy sa vytratili a nemám problém miešať rôzne jedlá, chute a dopriať si všetko, na čo mám chuť : ) Dokonca som spojila príjemné s užitočným. Vyriešila som problém a robím si radosť darčekmi z vernostného programu.  SANTOIN má len jednu chybu a to, že ho nie je dostať vo všetkých krajinách európy.

  S prianím pekného dňa Zuzana Jaskova

 • Milý Klub zdravia Walmark

  Dátum: 17.2.2009Počet reakcií: 1

  veľmi ma teší, že existujete. Som veľmi spokojná s vašimi výrobkami a chcem sa Vám aj takouto formou poďakovať za všetky vaše super veci, ktoré som mohla prostredníctvom výmeny za nazbierané EAN kódy získať.

 • Poďakovanie za výrobky

  Dátum: 29.1.2007Počet reakcií: 0

  Vážení pracovníci Walmarku, chcem sa Vám poďakovať za Vaše výrobky. Asi pred rokom ma sestra presvedčila, aby som sa prihlásila do Klubu zdravia Walmark.

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.