Predstavenie programu

01. 01. 2014

Všetci chceme darčeky a najlepšie ZADARMO! Občas ale predsa treba niečo pre to urobiť. Nám stačí, aby ste si kúpili výrobok Walmark a nám poslali čiarový kód. Je to veľmi  jednoduché. Tak už neváhajte a využite to! Veď kto vám dá v dnešnej dobe niečo úplne zadarmo?!

Čím viac výrobkov Walmark kúpite, tým viac bodov získate a tým viac darčekov dostanete!

Čo treba urobiť?

Kúpiť si výrobok Walmark. Z výrobku odlepiť alebo vystrihnúť čiarový kód a poslať ho na našu adresu.

Čo dostanem?

Za nazbierané čiarové kódy získate body. Za body si môžete vybrať z výrobkov Walmark alebo  darčekových predmetov svoj DARČEK.

Každý čiarový kód má pridelený bonus v tzv. Walmark korunách rôznej hodnoty. Hodnoty bonusov nájdete v klubovom časopise alebo na internetových stránkach www.kzw.sk pri jednotlivých výrobkoch alebo zavoláte na zákaznícky servis 0800 191 191 a operátorky vám pomôžu.

Ako treba kódy poslať?

Čiarové kódy nalepujte na Kartu vernostného programu, ktorú si môžete vytlačiť z našich internetových stránok, alebo vyžiadať na zákazníckom servise KZW. Pokiaľ kartu nemáte, môžete na nalepenie kódov použiť obyčajný papier, nazabudnite však uviesť svoje ID – členské číslo, meno a telefónne číslo.

Platím nejaké poštovné?

V prípade objednávky do 150 Wk, musíte k cene pripočítať ďalších 100 Wk za poštovné.

Musím body hneď použiť?

Nevyčerpané body zostanú na vašom osobnom účte a môžu byť využité pri ďalšej objednávke. Platnosť nazbieraných čiarových kódov je 3 roky. Po tomto termíne budú body z vášho účtu vymazané.

Zhrnutie:

1. Vystrihnite čiarové kódy z našich výrobkov.
  2. Nalepte tieto čiarové kódy na Kartuvernostného programu alebo na papier
  3. Do časti Objednávka vpíšte objednávacie číslo alebo názov vybraných produktov a počet kusov.
  4. Objednávaciu kartu pošlite na adresu zákazníckeho servisu:
    Klub zdravia Walmark
    P.O.BOX č. 4
    010 02 Žilina 2
  5. Čakajte na svoj vybraný darček.

ShopRoka 2015