icon
Rad vysoko kvalitných zdravotníckych pomôcok  a výživových doplnkov Sinulan poskytuje veľmi efektívnu starostlivosť o dýchacie cesty a nosovú dutinu. Prináša intenzívnu podporu celých dýchacích ciest za využitia sily z prírody a súčasne podporuje imunitu. Starostlivo vybrané látky prírodného pôvodu účinkujú v harmónii s telom a podporujú zdravé dýchanie.
​Ako sa starať o imunitu počas jesene?
05.11.2020

​Ako sa starať o imunitu počas jesene?

Jeseň je obdobím, keď imunitný systém dostáva zabrať. Príčinou oslabenia imunity však nebýva iba typicky sychravé jesenné počasie. Aké sú ďalšie príčiny oslabenia imunity a ako ju posilniť, a tak predísť rôznym infekčným aj neinfekčným chorobám?

Podpora imunity v období zvýšeného výskytu infekcií
21.03.2020

Podpora imunity v období zvýšeného výskytu infekcií

Ako podporiť obranyschopnosti organizmu v období zvýšeného výskytu infekcií? Čo môžem urobiť na podporu imunity? Ktoré výživové doplnky sú na podporu imunity najvhodnejšie?

Rozpoznajte zápal priedušiek od bežného prechladnutia
18.03.2020

Rozpoznajte zápal priedušiek od bežného prechladnutia

Príznaky prechladnutia, ako sú nádcha a škrabanie v hrdle, ku ktorým sa pridávajú dráždivý kašeľ a bolesť za hrudnou kosťou, bývajú príznakmi, ktorými sa zápal priedušiek zvyčajne ohlasuje. Bronchitída sa radí medzi najbežnejšie infekčné ochorenia dýchacej sústavy. Neliečený zápal priedušiek môže prejsť v komplikovanejšie ochorenie, akým je napr. zápal pľúc, a preto je nutné s liečbou neotáľať. Užitočné sú pri liečbe aj bylinky, ktoré pomôžu vykašliavaniu hlienu. Ako bronchitíde predchádzať a tipy, ako liečbu podporiť, vám prinášame.

Podporte imunitu detí darmi z prírody

Podporte imunitu detí darmi z prírody

Aj u vás je zima tradične obdobím maródovania? Podobnú skúsenosť má väčšina mamičiek detí predškolského a školského veku, ktoré každú chvíľu chytia nejakú virózu. Čo robiť pre to, aby vaše deti neboli tak často choré? Podporte ich odolnosť prostriedkami, ktoré nájdete v prírode.

Ako na upchatý nos
08.02.2020

Ako na upchatý nos

Pocit upchatého nosa zažil zaručene každý. Upchatý nos nás dokáže potrápiť najmä v súvislosti s prechladnutím a nádchou. Za upchatým nosom môžu byť ale aj alergia, nosové polypy apod. Kým nie je odhalená príčina, mnohí z nás sa uchyľuje k obľúbeným a ľahko dostupným nosovým kvapkám. Časté používanie nosových kvapiek ale vedie k nadmernému vysušovaniu nosovej sliznice, a preto sa nesmie užívať dlhodobo. Čo s tým? Jediné riešenie je nájsť príčinu a nasadiť vhodnú liečbu.

Alergie útočia aj v zime
30.01.2020

Alergie útočia aj v zime

Peľová sezóna už dávno skončila, ale vás stále trápi neustále posmrkávanie a pokašliavanie. Ak nie ste prechladnutí, môže ísť o alergiu. Keď je vonku zima a sychravo, väčšina z nás radšej zostane pekne doma v teple. Teplé, vlhké a nevetrané prostredie predstavuje ideálne podmienky pre roztoče, plesne a prach, časté príčiny alergických reakcií.

Babské rady na škrabanie v krku
10.11.2019

Babské rady na škrabanie v krku

Škrabanie v krku pozná každý z nás. Najčastejšími príčinami sú vírusové a bakteriálne infekcie dýchacích ciest. Škrabanie v krku býva ale spojené aj s alergiami, nevhodným prostredím (prekúrené miestnosti), stresom a únavou. Najmä jesenné a zimné mesiace sú obdobia, kedy sa so škriabaním v krku stretávame najčastejšie. Osvedčené tipy na zmiernenie ťažkostí, ktoré možno vyskúšať ešte pred návštevou lekára, vám v článku prinášame.