Registrácia nového užívateľa

Pokiaľ už ste členem Klubu zdravia WALMARK a vlastníte členské číslo, nemusíte sa registrovať. Stačí keď pre prihlásenie použijete Vaše členské číslo a priezvisko.

Hrubo označené políčka musia byť vyplnené.

Použiť informácie z Facebooku

1. Vaše údaje

deň.mesiac.rok

Na uvedenú e-mailovú adresu Vám pošleme potvrdenie o úspešnej registrácii.

Telefónne čísla prosím uvádzať v mezinárodnom formáte (napr.: +4212583011). Pokiaľ vkladáte viacej čísel do jedného políčka, oddeľte ich čiarkou.

2. Prihlasovacie údaje

Teraz si zvoľte prístupové heslo na Vašu osobnú stránku v Klube zdravia Walmark.

3. Nastavenie info-mailu

Zaškrtnutím políčka súhlasím a odoslaním objednávky udeľujem v súlade so zákonom č. 101/2000 Sb. súhlas so spracovaním tu poskytnutého elektronického kontaktu spoločnosti Walmark, a.s., so sídlom Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, k zaradeniu do databázy za účelom zasielania obchodných oznámení týkajúcich sa ponuky Klubu zdravia Walmark prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitú.
Súhlas so spracovaním osobných údajov udeľujem dobrovoľne a môžem ho kedykoľvek bezplatne, pomocou odkazu uvedeného na konci obchodného oznámenia odvolať. Váš elektronický kontakt nebude poskytnutý tretej strane.

4. Ostatné nastavenie

?

5. Právne informácie

Poskytnutie osobných údajov : Subjekt údajov, teda osoba, ktorá poskytla osobné údaje spoločnosti WALMARK a.s., ako člen Klubu zdravia Walmark vyplnením a odoslaním tohto dotazníku alebo ktorej osobné údaje boli získané v súvislosti s používaním členských kariet Klubu zdravia Walmark, ako aj v súvislosti so všetkými ostatnými dotazníkmi vyplňovanými subjektom údajov v súvislostí s jeho členstvom v Klube zdravia Walmark, súhlasí s tým, aby tieto osobné údaje boli spracovávané v súlade so zákonom, a to nižšie popísaným účelom. Správca osobných údajov je oprávnený spracovávať tieto osobné údaje výhradne pre svoje vlastné potreby, a to za účelom ponuky obchodu a služieb, ako aj za účelom zlepšenia ponuky služieb správcu a komunikácie medzi správcom a subjektom údajov, a to až do odvolania súhlasu so spracovaním osobných údajov subjektom údajov alebo do doby ukončenia činnosti Klubu zdravia WALMARK. Správcom osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov je spoločnosť WALMARK a.s., so sídlom Třinec, Oldřichovice č.44, PSČ: 739 61, IČ: 00536016.

V prípade, že sa vám po odoslaní formulára nezobrazí oznámenie o úspešnej registrácii, prosíme, pokúste sa vyplniť formulár opätovne.
Po registrácii budú Vaše údaje spracované a prvú klubovú zásielku obdržíte v priebehu niekoľkých týždňov.

ShopRoka 2015

Subnavigacia