Rudolf:
Zdravím Vás. Všade sa píše o chudnutí, diéte a podobne. Lenže všade len o ženách a čo muži? Aj ty by potrebovali redukovať svoju hmotnosť. Na tých tie prípravky ktoré propagujete pre ženy nezaberajú? Poraďľe čo treba užívať aby to zaberalo aj na mužov? Ja konkrétne potrebujem schudnúť tak o desať kg.
Ďakujem
17. 5. 2004 dňa 21:25
Dobrý deň. Zníženie hmotnosti bez opatovného pribratia je snom mnohých žien a tiež ako píšete aj mužov. V prípravkoch na chudnutie pre ženy a pre mužov nie je rozdiel.
Na trhu sú prípravky viazané na lekársky predpis- tie vám musí predpísať lekár /hradia sa v plnej výške/ a voľnopredajné- tie si môžete zakúpiť v lekárnach alebo objednať.
Píšete že chcete znížiť hmotnosť o desať kilogramov. Ak chcete schudnúť naozaj efektívne treba rátať s nižším úbytkom hmotnosti za dlhší čas. Doporučujeme obmedziť tuky, sladkosti treba piť vaľa tekutín- nesladených- aj dva litre denne a pravidelne sa pohybovať aspon tri krát týždenne.Stačí ja pravidelná polhodinová prechádzka.
Čo sa týka prípravkov odporúčam vám vzskúšať naš VIAREDIN tablety a VIAREDIN prášok, ktoré majú veľmi bohaté zloženie obsahujú viac druhov vlákniny ktorá zvyšuje pocit sýtosti , kys. hydroxycitrónovú ktorá znižuje chuť do jedla, chróm znižujúci chuť na sladké a l- karnitín ktorý napomáha odbúravať tuky. Okrem toho viaredin znižuje cholesterol práve vďaka vysokému obsahu vlákniny. Oba prípravky obsahujú aj vitamíny ktoré môžu počas diéty v našom organizme chýbať. Môžete ich užívať spolu pre väčší efekt alebo osobitne.Ak užívate prášok alebo tablety viaredin, treba obmedziť jedlo, jesť najmä ovocie a zeleninu, celozrnné pečivo a chudé mäso. Netreba si stanoviť hned vysoké ciele každé kilečko dolu je veľký úspech. Dovidenia veľa trpezlivosti vám želá Walmark.
21. 6. 2004 dňa 7:41