Anonim:
Vo Vašej ponuke je prípravok YUCCA, ktorý obsahuje 500mg výťažku rastliny Yucca Elata. Existuje konkurenčný prípravok s názvom GOLDEN YACCA, ktorý obsahuje výťažok z rastliny Yucca Shidigeraz. Podľa reklamy na tento produkt sa jedná o priam zázračný prípravok a jeho cena v prepočte na gram účinnej látky je cca 3,25 krát vyššia. Jedná sa skutočne o podstatne účinnejší produkt, či už pôvodom, alebo spôsobom prípravy, alebo je rozdiel v cene a popisovaných účinkoch len otázkou spôsobu distribúcie a barnumskou reklamou?
8. 10. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,
prepáčte za neskorú odpoveď, žiaľ, pri komunikácii na stránke lekár radí sa vyskytli problémy, ktoré sú už v súčasnej dobe odstránené.
Úvodom by som chcela zdôrazniť slovo "zázračný". Žiadny prípravok nie je zázračný. V mojej kompetencii je však odpovedať na otázky týkajúce sa produktov spadajúcich do portfólia spoločnosti Walmark. Prípravok Yucca patrí medzi saponíny a jeho hlavnou účinnou látkou je výťažok z rastliny Yucca elata. Produkt má čistiaci účinok na organizmus a podporuje látkovú výmenu. Doporučené dávkovanie je jedna kapsula denne.
Príjemný deň.
23. 8. 2004 dňa 20:41