Mirka, Plzeň Jih:
Vážený zákaznícky servis, po začiatočných problémoch,ktoré sme štastlivo uzavreli. Mám ešte jednu otázočku. 6.9. 07 som oslávil svoje60. narodeniny. Moje body som posielal k Vám koncom augusta. Podľa informácii, ktoré tu čítam, viete pri okruhlom výročí zdvojnásobiť počet WK.Keďže moje body sa najskor stratili, asi ste na tuto pozornosť pozabudli. Bolo by možné moje body zdvojnásobit? Dakujem a prajem vela spokojných zákazníkov.
15. 9. 2007 dňa 16:23
Dobrý deň, bonus o ktorom hovorí naozaj existuje. Jediné obmedzenie je  poslanie kódov na kartičke k tomu určenej. Bez tejto špeciálnej kartičky s označením 50% alebo 100% bonus, vám tento uznaný nie je. Z toho dôvodu vám body navyše pripočítané neboli. Kartičky sa zasielajú starým členom 1x ročne naraz, novým členom v ďalšom mesiaci po vstupe do Klubu zdravia. Keďže ste sa stal členom KZW v 8. mesiaci, kartička s bonusom vám príde v priebehu mesiaca september.
19. 9. 2007 dňa 14:04